Příspěvky uživatele - 97.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Pěstitelé nemají slovo hlína rádi, taky jsem za něj neustále napomínána. Ale že někdo "pěstuje" krávy, to už zase vadí jen chovatelům, ale zahrádkář prostě pěstuje všechno. Prostě terminologie prý musí být, ale my si rozumíme.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
To máte moc pěknou sadbu. Úplně jsem dostala chuť. Rozhodla jsem se, že to také tak zkusím a buď se povede nebo ne. Ale to letošní počasí mi říká, že to asi nevyjde. Uvidíme.Děkuji.
Pařeniště bez hnoje, 28.2.2015
Děkuji pánové za rady. Zní to dobře. Přeji všem pěkné zahradničení a bohatou úrodu.
Pařeniště bez hnoje, 27.2.2015
Dobrý den, chci si založit pařeniště, problémeme je ale hnůj. V mém okolí lze sehnat pouze hnůj koňský, který může a nemusí být zdrojem tetanu. Dá se nějakým způsobem založit pařeniště bez hnoje, a to již od března?
Šeřík dobré stanoviště, 6.9.2014
Dobrý den, máme na zahradě krásný veliký šeřík, bohatě kvetoucí. Jeho velikost je asi lehce nad 2,5 m výšky a šíře keře je asi 3 m. Každé jaro z něj mám velkou radost. Šeřík je vysazen u sousedova plotu (sázeli původní majitelé) a je to západní... celý příspěvek >
Malí rychlí brouci na plodech jahod, 28.7.2014
Na tu ploštici by to vypadalo. Našla jsem si, že plody, na kterých si pochutnávají pak páchnou a nejsou chutné ani při konzumaci. Takže jahody pápá. :-(
Malí rychlí brouci na plodech jahod, 28.7.2014
Viditelně okem poškozené nejsou, ale plody jsou jimi obsypané. Tak mne zajímalo, co je to zač. Taky z letošní sklizně nemáme skoro nic. Je to stále plodící odrůda a co nasežerou slimáci, mravenci aj. havěť, to nám zlikviduje počasí. Proto koumám kde... celý příspěvek >
Malí rychlí brouci na plodech jahod, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Tak se nakonec zdařilo foto.
Malí rychlí brouci na plodech jahod, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na plodech jahod (i ještě nezralých) se nám pasou broučci asi 3 mm velcí, tmavě hnědí s lehce kropenatým zadečkem. Nemohu je vyfotit neboť jsou velmi rychlí při jakémkoliv pohybu okolo. Rozutečou se staršně rychle. Nevím, jestli se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika