Příspěvky uživatele - 210.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 29.2.2016
Já jsem nejvíce spokojená s Harmonií. Pěstuji ji už léta a jiné, které jsem zkoušela, na ní nemají. Pěstuji na zemi, na vertiko se mi to neosvědčilo, připadá mi, že jim je zima.
Jurrský ovopark, 24.2.2015
Zdravím Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s Grahamovým? sadař vlada
Ananasová reneta, 24.2.2015
Zdravím Ananaska je fakt jenom jedna a na praizské je poměrně známá a i několik lidí ji opjet hledá. Několik lidí mi řeklo, že je to vynikající odrůda a i vzpomínka z dětství. Tato odrůda má zlatou barvu a hlavní neduh... celý příspěvek >
Staré stromy s rakovinou, 24.2.2015
Zdravím No jestli s takovou politikou stříháte stromy tak to Vás lituji. Já stříhám stromy jedině s tím, že výrazně zlepším kondici stromů a i kvalitu sklizně a majitelům na rovinu řeknu kde dělali chyby a dám jim školení pokud mají zájem. U mé... celý příspěvek >
Golden Delicious, 24.2.2015
Zdravím Předem musím dát plně za pravdu p. Václavovi. Odrůda Golden byť je stašně stará na svých nárocích nic nepolevila! Tato odrůda je náročná jak na ochranu před nemocemi tak na slunce. Tato odrůda je plodná jako Šampion a je... celý příspěvek >
Kdy stříhat mladé jabloně, meruňky, 24.2.2015
omlouvám se za s mělo tam být z sadař vlada
Kdy stříhat mladé jabloně, meruňky, 24.2.2015
Zdravím Nejlepší doba pro vše mladé je Březen, kdy ještě stromky nestratí zbytečně moc mízy i energie sadař vlada
Staré pomologické příručky, 24.2.2015
Zdravím Nejlepší knihy o pěstění a řezu ovocných dřevin napsal p. Josef Vaněk z Chrudimi (přítel p. Říhy) jeho knihy : Ošetřování a řez zákrskových stromů ovocných Co má každý věděti o ošetřování ovoc. stromů Zdravé... celý příspěvek >
Staré pomologické příručky, 24.2.2015
Zdravím Vás p. Peter Pana MUDR Dohnalka z Háje v Sl.  preferuje a popisuje jeho zkušenosti p. Vaněk V knize OŠETŘOVANI A ŘEZ zákrskových stromů ovocných a tato kniha je k mání na AUKRO cz. i za směšných 200kč. sadař vlada
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika