Příspěvky uživatele - 146.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - choroba či nedostatek výživových prvků?, 26.7.2015
Je to přesně tohle rajče.
Rajčata - choroba či nedostatek výživových prvků?, 26.7.2015
Shnilé konce zelených rajčat, to je co?  (Kromě toho, že je to nemilá věc  :-)))
Kiwi u plotu, 22.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dva dotazy - máme u plotu kolomiktu a pořád přirůstá a zároveň usychá, zálivky má myslím dost. Čím to? A druhý - jak poznám, jestli mám rostlinu samčí nebo samičí, na cedulce to není napsáno, jen, že je rostlina dvoudomá.... celý příspěvek >
Plody malin - choroba, škůdce, nedostatek něčeho?, 7.7.2015
Už se to tu řešilo ve vlákně bílé skvrny na malinách. Máme to taky, na dvakrát plodícím noname maliníku. :-) Je to prý od sluníčka.
Přesazení růže, 5.7.2015
Asi to nikoho nezajímá, ale mně dělá radost, že ta potrápená růže začíná obrážet. 😊
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 5.7.2015
To téma je náhodou super. :-) Tak třeba - co v těchto horkých dnech zaléváte? Co staré ovocné stromy, mají si poradit samy? Vzrostlé růže, nejevící známky vadnutí?
Surfinie nebo petunie, 1.7.2015
Jsou přece i převislé petunie. Není to vlastně jedno?
Angrešt a nové výhonky, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, ten výhonek pod roubem asi ustřihnout, že?
Růže, 26.6.2015 Obsahuje fotku
ještě daší fotka
Růže, 26.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer, květy růží vypadají divně - věděl by prosím někdo proč? Lístky květů jsou zkraje jakoby ohnilé a otečkované. 
Pesticid Lindan způsobuje rakovinu, 24.6.2015
Promiňte, ale brát jako východisko, že člověk se těmto látkám nevyhne, a proto že budeme už jen hledat, jak rakovinu léčit, zatímco se budeme ničit vesele dál, je pro mne vláštní. Já si naopak myslím, že je potřeba zjistit,  jaké látky,... celý příspěvek >
Neznámý keř, 21.6.2015 Obsahuje fotku
Teď to vypadá takto.
Přesazení růže, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, růže po přesazení a sestřihnutí začla vypadat k světu, den jsme tu nebyli a po návratu je bídná. Stejně tak i poměrně čerstvě zasazehné kiwi, které ale do té doby bylo úplně v pohodě. Skoro až mi to připadá, jestli mi na to nějaký... celý příspěvek >
Macešky v zimě, 10.6.2015
macešky přežily zimu, opět se rozrůstají a kvetou, ale jsou dost dlouhé poléhavé. Je možné je sestřihnout, obrostou?
Jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 6.6.2015
Já mám truhlíky prostě jen postavené na parapetu. samozavlažovací jsou hodně těžké, parapet dost široký. utírat pod truhlíky prach mě teda nenapadlo.:-))))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika