Příspěvky uživatele - 72.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015
Prosím ještě o upřesněníod někoho kdo tomu rozumí dá se dát na HQ 555 3/8 řetěz nebo se prodává pouze s 325 díky.
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015
Takže když jsem do dnes používal 8let na řezání HQ350 tak myslíte že si s 562 xp hned uříznu nohu má to o 1,3 kw více. Nebo co si teda pořídit když vidim jak ta 350 při špalkování dubu 45 cm v průměru trpí a nemůže.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
takže ty máš tu 562xp našel jsem ji na netu za 17500 nebo máš nějaký tip kde jí koupit?
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Může mi ještě prosím někdo vysvětlit rozdíl mezi 560 a 562 díky.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
A dá se na tu 555 dát 45cm lišta a 3/8 řetězovka všude jí inzerujou s tim slabším řetězem
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Ahoj táké řeším výběr nové pily chodím kácet samovýrobu mám na to starou HQ350 ale stromy jsou poslední dobou stále silnější a prořez takového kmenu trvá dlouho na odvětvování dobrý. Řeším jestli HQ555 nebo 562xp ale určitě s 3/8 řeťezem díky za... celý příspěvek >
Malá popínavka na plné slunce, 18.4.2014
Dobrý den, já jsem zkusil zasadit Loniceru (Zimolez) a daří se mu na celodenním úpalu docela dobře. Kořeny jsem zamulčoval posečenou trávou a při delším suchu zalévám. Letos roste jak o život, tak snad se dočkám i květů.  
Založení zahrady, 12.4.2014
omlouvám se, ale musím Vám pochválit zahradu. Opravdu neskutečně nádherná!!!. Jarda 
Jak začít?, 24.3.2014
Dobrý den, taky záleží na jakou větovou stranu vytipovaný záhonek je, jak tam jde sluníčko, jestli ty tůje tomu stíní, co tam vlastně chcete pěstovat a tak dál..je mnoho věcí na které musítě brát ohled a dle toho se také řídit. Já rozhodně bych... celý příspěvek >
Pěstování zeleniny podle kosmických rytmů, 22.3.2014
Dobrý den, toto co píšete je pro mě novinkou, neb jsem letos objevil lunární kalendář a zkouším ten.Mohla by jste přiblížit o co se jedná? Jarda 
Vytáhlé sazenice kedlubnů, 15.3.2014
Dobrý den, asi tu nebudu jedinný, ale mám poměrně vytáhlé sazenice kedlubnů a nevím co s tím? Vyhodit a zasít nová, nebo přesadit a dát do pařeniště a když přesadit tak jak? Momentálně jsou v sadbovačích na okenním parapetu orientované na východ.... celý příspěvek >
Paradajky 2014 - pestovanie vonku, 9.3.2014
Dobrý den, prosím o radu jak je předpěstováváte?Sázíte je rovnou do výsevního substrátu nebo si je necháváte předkličovat?Ptám se proto, že je zkouším předkličovat a nějak mám letos velký problém aby se vůbec nějakým způsobem probudili - prostě... celý příspěvek >
Založení trvalkového záhonu, 26.1.2014
Zdravím máte mnoho možností jak si záhonek upravit a vysázet. Mě osobně se líbí: denivky, hosty, narcisky, kokardy, kamzičník, irisy, pivoňky, kopretiny, šalvěje, rozrazily, koniklece, rudbekie. Ale vše je na vás jaké květinky se líbí vám. Jarda
Paper Potter, 24.1.2014
Zdravím, i já jsem propadl kouzlu papírových-novinových květináčů ale musím říci, že zlaté jiffy nebo rašeliňáky. Sazenice jsem do nich zasázel hezky zalil a nahňápal jeden vedle druhého až mi po týdnu začalo vše plesnivět, takže rajčata šla do kopru... celý příspěvek >
Jaké cibuloviny mohu nechat nastálo v záhonu?, 20.9.2013
Zdravím, hyacinty bych já osobně vynadaval po uschnutí listů, neb z vlastní zkušenosti co mám, tak druhým rokem na stanovišti mi vyrostli nepěkné stonky se střemi květy a navíc díky vlhké zimě mi některé cibulky celé splesnivěli. Co se týká krokusů,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika