Příspěvky uživatele - 181.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěně 5 měsíců, 8.2.2019
Při vší úctě, to je jako nechat doma malé dítě. Pes nepochopí, že se vrátíte, pro něj je to vždycky katastrofa. Mohl by být přes den někde jinde, kde by nebyl sám? Jsou i psí jesle. Přece to nebudete řešit chemicky.
Co mi to (šmankote) kvete?, 3.11.2017
Myslím, že to mám, senecio fulgens, hurá!
Co mi to (šmankote) kvete?, 3.11.2017
Starček to možná je, ale cephalophorus ne, myslím že ten mám taky. Hledala jsem na netu mezi starčeky, ale zatím smůla. I tak dík za směr.
Co mi to (šmankote) kvete?, 1.11.2017 Obsahuje fotku
Zdar, tohle jsem koupila asi před rokem v mini květináčku a po zimě dala na slunce ven. A teď, snad se zpožděním toto... Prosím o název, díky moc.
Kde koupím kvalitní růže na kolínsku?, 12.7.2016
Zdravím, po roce a půl od založení tohoto tématu stále (kvokám) vybírám vhodné růže do předzahrádky. Letitá červeně kvetoucí krasavice už není, dostala to na komoru v roce 2012, kdy mrazy poničily mnoho růží a už se nevzpamatovala. Nicméně mám... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 22.3.2016
Dovolím si vložit odkaz, snad vám pomůže.
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 6.12.2015
Prosím, nocenka rozvíjí květy až večer a nevoní skoro vůbec. Vím z vlastní zkušenosti. Co voní rozhodně hodně jsou kvetoucí stromy, lípa například nebo akáty. Jo, taky řepka :), to je nápor. Asi bych si k posezení mezi květy koupila pěkný parfém, to... celý příspěvek >
Co zasadit k tomuto plotu?, 4.12.2015
Zimolez, brslen, bobkovišeň, ptačí zob.
Holubi hřivnáči, 14.6.2015
Koukám, že v tom nejsem sama... U nás je to potíž, dvorek je mezi domem a dílnou, kde bydlí vlaštovky. Těm by natažené vlasce uškodily, to bych nerada. Včera dost pršelo, dvůr byl chvíli čistý. No, dnes neprší :-)
Holubi hřivnáči, 12.6.2015
Zdravím přítomné a ptám se, zda taky máte problém s holuby hřivnáči (češtinářka by měla radost). K nám na zahradu přiletěl první pár asi tak předloni a já byla nadšena jejich krásou... Vše je jinak! Uvažuju o vzduchovce, protože jich přibylo a... celý příspěvek >
Poradí někdo co to je za hmyz?, 3.5.2015
Nějaká mnohonožka, na rozdíl od stonožek není jedovatá, takže žádný stres.
Nocenka, 18.3.2015
Sice už je týden v tahu, ale jestli jste nocenky dala do květináče, zasypala zeminou a nechala někde bez mrazu, bylo to dobře. Možná by snesly trochu navlhčit. A ven až nebude hrozit mráz. Tak to dělám už pár let. A na podzim je nechám vyschnout a i... celý příspěvek >
Škůdce na pivoňkách, 6.3.2015
Mám to každý rok na kokoříku, zbudou jen listová žebra... Ale co je to za potvoru, nevím :-(
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 22.2.2015
Zatím díky všem. Nenapsala jsem, že chci zelený plastový a raději hranatý, samozřejmě nový, s víkem. Pípu už to má :-) A jde mi asi nejspíš o výrobce nebo materiál, pokud už někdo máte a jste spokojeni/zklamáni. V zimě samozřejmě bude sud prázdný a... celý příspěvek >
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 21.2.2015
Hezký večer, hodlám na naší zahradě postoupit na vyšší level a pořídit místo starých plechových barelů plastové, na podstavci a s pípou. Mám si na něco dát bacha, než zaplatím? Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika