Příspěvky uživatele - 10.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 1.6.2009
Jak jsem reagoval, že jde nejspíš o lipnici roční, tak by to také mohl být ten pýr nebo ježatka kuří noha, každopádně tam mám to co je na vašich fotkách. Třeba se připojí někdo znalejší a rozlouskne to. Mě to štve hlavně z důvodu, že chození po trávě... celý příspěvek >
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 31.5.2009
Dobrý den, mám úplně stejný problém, značně se mi ten "prevít" rozšiřuje a degraduje původní trávník, obávám se, že jde o lipnici roční a že s tím moc dělat nelze, achjo.
Spodní voda - hloubka jezírka, 24.10.2008
Ahoj, ohledně výšky spodní vody vám neporadím, ale my máme jezírko cca 250 m2, spolupracovali jsme s firmou Diké, dělají realizace zahrad po celé ČR a specializují se na zahradní jezírka. Hezký víkend.
plevel, 3.7.2008
zdravim, uz jste prosim prisle na to co to je za plevel ? Mam pocit ze jde take o travinu, tudiz jednodeloznou, na to Bofix nefunguje.MA s tim take problem, roste to 2x rychleji nez okolni travnik. Zatim to vtrhavam po drbnech. Sousedi mi tvrdi,... celý příspěvek >
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 22.5.2008
Kejklířku pěstujeme už pár let, stínu se nebojí, ale po vysázení doporučuji to, co mi poradil jeden zahradník, jakmile se zakoření, tak ji zastřihnout, klidně o polovinu výšky, nebát se toho, ona pak zběsile začne růst a vytvářet bohaté květy a je to... celý příspěvek >
Pergoly, 18.3.2008
Můžu se jenom zeptat, jak se dá koupit od Lesů ČR kulatina? Děkuji
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 16.3.2008
To jsme si kolego nerozuměli, mě (nás) zajímá rozměr výstupní drtě, ne vstupní průměr. To.pdf je bohužel k ničemu.
Hledání kvality, 13.3.2008
Přesně tak, záleží na konstrukci a kvalite zpracování, mám plastovou pistoli Glock a je to špička. Taktéž třeba ty vychvalované sekery Fiskars jsou plastové (až na klín).
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 21.2.2008
Mohl byste prosím pořídit a dát sem nějakou fotku té štěpky, co z toho leze (velikost)? Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika