Příspěvky uživatele - 243.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazénové filtrování, 7.5.2016
Dobrý den, prosim vás jak je nejlepší nastavit filtrování během dne pro bazén cca 11 M3? Filtraci mám pískovou s průtokem 5M3/hod. Děkuji za rady
Azuro 400, 24.4.2016
Prosim vás kolik máte kubiku v bazenu Azuro 400? Měl jsem za to, že je na 11 kubíku, ale když mi hasiči přivezli vodu říkali že mají cca 7, napustili bazén a ještě se otočili a nějaké množství tam ješte dopustili.Asi doprostřed skimeru a ja nevím... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 25.9.2015
Zdravím, jsem po přestavbě a zatím dobrý.Zakoupil jsem silnější motor, doufám, že to spojka vydrží. Motor má sice menší otáčky, nevím jak to bude vypadat s rotavátorem, lištu nepoužívám, mám sekačku MF. Náročnost asi 15hod.práce. Cena... celý příspěvek >
MF 70 a 4taktní motor, 7.6.2015
Zdravím, sekačku mám už  30let a stále původní motor. Loni mi začala zlobit, také nešla do otáček. Vzhledm k mé časové tísni jsem ji dal do servisu. Po týdnu jsem ji přivezl a chodila tak měsíc a závada se opakovala. To už jsem to nevydržel a... celý příspěvek >
Murray traktor - o jaky model jde?, 14.12.2011
prosím jak je ten trakturek dlouhý a široký Díky Turek, vatula@seznam.cz
křovinořez do 10000,-, 18.5.2008
vím, že to tu už bylo... ale fakt neví... Situace: mám zahradu 700 m2,kterou sekám motorovou sekačkou... za zahradou mám asi dva metry vysokou stráň a širokou asi 30 m... je zarostlá kopřivama a šlahounama ze švestek a bezinek a šípků... a před... celý příspěvek >
Marunaka - hlava, 18.5.2008
do teď jsem byl přesvědčen, že koupím marunaka 34,ale po přečtení tohoto vlákna jsem na rozpacích... je nějaká jiná varianta na křovinořez za 10000 v kritériích srovnatelných s m34?nebo už je problém v současnosti vyřešen?
Tuje Smaragd, 13.3.2008
Dobrý den, chci vysázet z thůjí zivý plot, ale hned vedle je pole který se obdělává. To se taky dvakrát nabo třikrát za sezonu stříká a hnojí chemií!!! Určitě se to na thůje dostane, nevím zda je dobé tam vůbec něco vysazovat. Nejraději bych tam... celý příspěvek >
smrk jako živý plot, 13.3.2008
Co je terminal? Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika