Příspěvky uživatele - 221.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 14.4.2019
Slovenský trh jistě stojí za prozkoumání, ale ethanol bude certifikovaný standardně. Řeším totiž naftu na Slovensku a v pohraničí a nějak se mi tu spojili problémy. Omlouvám se, naftu do benzínové pily nelijte!
Množení Meruzalky, 15.2.2018
Roubovat můžete již nyní s tím, že to ponecháte ve sklepě. Doporučuji vyslepit očka na letorostu meruzalky. Komplexní informace naleznete v sešitové publikaci ŠTĚPOVÁNÍ od Otakara Bílka a Bohuslava Hanuše z roku 1969, která vyšla v edici MOJE ZÁLIBY... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 22.1.2018
Doktore, když se vám video nelíbilo, tak proč jste ho sledoval celé. Měl jste se dívat jen na těch třicet vteřin!! Osobně bych vás chtěl vidět, jak vy to šmrdláte se svými noží, kterými jste se pochlubil.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 9.12.2017
Moc bych tomu nevěřil. Kdo z těch ptákologů zjišťoval početnost obou pohlaví v populaci. Kdy vstává koňadra, nevím, ale vím kdy vstává kos. Koňadry je slyšet nad jarem, v době kdy si vytyčují svůj revír a dokážou se při tom také řádně servat a pak... celý příspěvek >
Zvuk DSK 317, 22.11.2017
Matlo, nematlo, závada byla objasněna 15.11 ve 22:52 přispěvatelem 117.185. Takových uřvaných věcí se vyskytovalo více. Ovory pro uložení ložisek se prováděly na starých nepřesných strojích a navíc na několik upnutí. Nepomůže vychozená horizintka s... celý příspěvek >
Problem s motorom Kawasaki, 19.11.2017
Jak jste to zjistil. Opravdu by mne to velmi zajímalo, protože ten motor mám taky. Ať vím co mne může potkatt.
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 17.2.2015
Víte vůdče, ono je vždy lepší se trochu nadřít a mít všechno v richtigu, než plácat hovadiny.
Drtič větví Vares Shark, 11.11.2014
Žádný design, je to horší, než od tesaře, který si neumí ani nabrousit sekeru. Cancourek je podle vás poslední věc, která by vás zajímala - až se vám podaří superspojení cancourku s přívodem rozšlápnout, nebo jinak poškodit, tak si vzpomeňte.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 24.10.2014
Jak jste přišel na takovou stupidnost. Pro oba motory se podle výrobce používá stejná převodovka. Matete lidi a aniž by jste si něco ověřil na stránkách výrobce plácáte!!
KVH hranoly v Brně, 27.6.2014
A to ještě budete mít štěstí pokud ti okolní prodejci mít opravdu budou. Já na jaře sháněl a nesehnal, jen mořený a hoblovaný hranol 40x60 a ještě dražší jak z Bauxxx. Nakonec jsem nakoupil ty nejlevnější střešní latě v bauxxx a to co jsem potřeboval... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika