Příspěvky uživatele - 248.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 9.6.2017
No nemyslím si, že litr kyseliny solné v 20 kubíkách vody je nebezpečný poměr 1:20 000. Ono v těch tabletách je jak kyselina solná, tak i modrá skalice a další chemie. Já na začátku sezony upravím Ph kyselinou (neustále se nám totiž zvyšuje)... celý příspěvek >
Řez révy - teď?, 27.2.2015
Z mého pohledu ideální doba, u nás (HK) vždycky na koncem února...   Lída
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 27.2.2015
Tak už jsem to nevydržela a dnes stříkla Kuprikolem. Pupeny se začly hýbat. Zítra a další dny má pršet, sice se má ochladit, ale myslím, že pak za 14dní Syllit bude tak akorát...           Lída
Réva vinná pěstování bez postřiku, 27.2.2015
Mám od souseda nějakou starší americkou odrůdu (podobnou Izabelle) už několik let, protože ji není potřeba stříkat. Zraje v polovině září, menší červenofialové hrozny s velkými bobulkami prakticky bez semen.  Lída
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 22.2.2015
Kuky, na naší straně HK jsou jehnědy sice natažené, ale neprášily ani včera ani dnes, ať jsem s nimi klepala, jak chtěla . A angrešt také ještě vůbec nic...            Lída
Naprostý začátečník - poradíte?, 22.2.2015
Dobrá knížka o pěstování zeleniny je starší "Zelenina na zahrádce" od Antonína Dolejšího. Je v ní základ.           Lída
Červený rybíz Karlštejnský úrodný - máte někdo?, 21.2.2015 Obsahuje fotku
Fotku Karlštejnského přikládám.  Lída
Rada při koupi živého plotu, 20.2.2015
Dejte si do vyhledávače keře (+ požadovanou výšku) a vybírejte, co se vám líbí - do sázení je ještě času dost. Opravdu je hezčí míchaný plot z různých keřů, je pořád jiný celý rok a i ptáci ho mají rádi. Pokud nemáte vysloveně stín a jíl, poroste... celý příspěvek >
Jaká kvetoucí trvalka do severovýchodního pokoje?, 19.2.2015
Brambořík, lopatkovec (spatiphyllum)?    Lída
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 18.2.2015
Pro PP - ono se to zase zařadilo jinam... Tím "SAT 7"jsem myslela tenhle odkaz http://www.amet.cz/kaderavost.htm, co dal p.Standa a vy jste psal, že mapu sledujete, na to jsem odpovídala... Ta "7" jsou teploty nad 7°C... Jinak zatím stříkat... celý příspěvek >
Lilie - zimní nákupy, 18.2.2015
Lze je sázet hned, jakmile zem rozmrzne, takže bych je šoupla na záhon. Jinak uložit v rašelině do chladničky tak, aby mohly dýchat.           Lída
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 18.2.2015
No to je ono, říkám tomu SAT 7   ;-))         Lída
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 18.2.2015
Místo prášení lísek se lze řídit zelenými špičkami půpenů na angreštech, nebo portálem SAT 7     ;-))    Lída
Mulčovací kůra k růžím, 17.2.2015
Pokud dáte k růžím klasickou mulčovací kůru, je třeba je víc dohnojit dusíkatým hnojivem. Lepší je použít speciální "mulč.kůru k růžím", která neváže dusík. Osobně ji nedávám, navíc růže mají rády pravidelně kypřenou zem, což skrz mulč.kůru pořádně... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 16.2.2015
já ano, ale jak to je správně, musí říct vinaři.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika