Příspěvky uživatele - 90.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiník Apache, 13.4.2017
Dobrý den, tento kultivar mi byl doporučen jako sladká odrůda. Mám již jednu blíže neurčenou beztrnnou ostružinu, která je velmi kyselá, i když ji necháme dozrávat tak dlouho, až sama odpadává. Bude na tom Apache líp? Děkuji.
Přechlórovaný bazén, 29.6.2016
Dobrý den, nechci zakládat nové téma, tak se zkusím zeptat zde. Máme bazén 25m3 vody, je nový, tak zatím nevíme... Klesl nám tam chlor i přes tabletu v podstatě na nulu, tak jsem dle návodu přidala chloršok doporučenou dávku. Voda je dneska strašně... celý příspěvek >
Choroba lilie, 25.6.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim o radu ohledne lilie, chradne mi. Botritida, nebo nejaky skudce? Je to s ni horsi a horsi, co s ni? Dekuji.
PH vody v bazénu nechce klesnout, 15.6.2016
Tak kdybychom to chtěli brát takto doslovně, tak se opravuji - sloučeniny vápníku mohou v roztocích reagovat bazicky (vždyť vápník patří mezy kovy alkalických zemin), pokud nejsou sloučeny s anionty silných kyselin, protože pak je pH neutrální,... celý příspěvek >
PH vody v bazénu nechce klesnout, 14.6.2016
No, tohle dává smysl... To pH mínus je hydrogensíran, takže teoreticky v přítomnosti silnější zásady, což vápník je, uvolněný síran zreaguje. Taky jsem si říkala, jestli vzhledem ke složení toho pH minus není lepší koupit levnější... celý příspěvek >
PH vody v bazénu nechce klesnout, 14.6.2016
Děkuji. No, možná máte pravdu. Uvažujeme o tom, že budeme bazén dopouštět dešťovkou, ty chemikálie mi vadí. Bydlíme na vsi, vodovod tu není a nebude a o cisterně nevím. Co se týče fosfátů- není to tak, že jejich zvýšené množství pochází z hnojiv?... celý příspěvek >
PH vody v bazénu nechce klesnout, 14.6.2016
Dobrý den, máme nový bazén, cca 25m2. Po napuštění studniční vodou to byla močka(nezávadná, testy máme). Jen je tam hodně manganu a železa. Upravili jsme pH, přidali cca 2 litry Ca, později chloršok, ještě později projasňovač. Po klesnutí chloru jsme... celý příspěvek >
Petržel nevzešla - jak na ni?, 2.5.2016
Dobrý den, nevzešla mi jediná rostlinka petržele, zatímco mrkev už pěkně řádkuje. Koupila jsem další balení petržele, ale bojím se, že mi ve fázi klíčení zase zaschne či co se jí stalo. Přitom při suchu jsem zavlažovala. Teď už je ale dost teplo, je... celý příspěvek >
Ruměnice pospolná - škodí zahradě?, 3.4.2016
No, lípu tu nemáme ani jednu v blízkém okolí. Tak snad ji půjdou hledat.
Ruměnice pospolná - škodí zahradě?, 2.4.2016
Dobrý den, v poslední době si všímám, že se objevují tyto ploštice v zahradě. Pamatuju si ty hromady u lípy na návsi, když jsem byla malá a přiznám se, že z nich mám proto trochu hrůzu. Mám se jich bát? Omylem nepřihlášená Genovesa
Spenat do prvni trate?, 14.3.2016
Manžel se samozřejmě snažil hnůj pořádně zarýt, ale v dom pařeništi je málo místa, takže v některých místech, zvlášť při krajích, není hnůj nijak hluboko. Děkuji za radu, budu dbát na zálivku, jsem začátečník a o této souvislosti jsem nevěděla.
Spenat do prvni trate?, 14.3.2016
Děkuji, to je dobrá připomínka. Špenát tedy spařím a pak vyměním vodu, ředkvičky máme pálivé vždycky, to přežijem.
Spenat do prvni trate?, 24.2.2016
Dobry den, na podzim jsme do pareniste zaryli hnuj. Jako predplodinu tam mivam spenat a redkvicky, ale to je zelenina druhe trate. Tak ted vaham, jestli muzu vyset. Dekuji.
Plazivý plevel - identifikace, 23.8.2015
Napadl mě durman, ale ten není plazivý.
Sviluška na okurkách - babská rada?, 12.8.2015
Já jsem nakonec nestříkala a rostou jak o život, zvládají tomu urůstat a jsou zatím čím dál hezčí. ontroluju denně, když tak bych hned stříkla. Měla jsem asi štěstí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika