Příspěvky uživatele - 27.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotavátor, 7.6.2009
Je to přesně tak jak to popisujete. Já jsem to převrtal na průměr kolíku 12, a dal jsem tam tvrzený šroub. Jestli se to ještě jednou pokazí, zkusím se zeptat v Prostějově u Šálka kolik stojí nová hřídel.
Rotavátor, 6.6.2009
No já jsem traktora i snářadím koupil až letos na jaře tak se s tím teprve učím. Pravoůhlá převodovka vypadá, že je dobrá. Ze šikma je řemenice která je přímo na kardanu.  Když se šroub střihnul poprvé tak jsem vymontoval celý systém co je v té... celý příspěvek >
Rotavátor, 4.6.2009
Půda byla asi měsíc po orbě. K ustřižení čepu došlo když jsem jel po kraji pole a zachitil jsem o trávu která roste kolem pole. Včera jsem zvětšil otvor na čep na průměr 12mm,  dal jsem tam tvrdý šroub, nové řemeny, a pole jsem dodělal bez... celý příspěvek >
Rotavátor, 3.6.2009
Ten rotavátor má výrobní značku.  KYR 100A
Rotavátor, 29.5.2009
jedná se o rotavátor za TK-áčko, výrobce agrozet Prostějov - závod Rožňava, rok výroby 1988
Rotavátor, 28.5.2009
Prosím o radu. Už podruhé se my střihl pojistný šroub na náhonuu k rotavátoru. Můžete někdo poradit jaký pojistný kolík tam mám dát, aby znovu nepraskl?
Neznámá rostlina, 5.4.2009 Obsahuje fotku
Prosim poradite mi co je to za rostlinu? Nyní se mi krásně rozrostla, ale nevím název. Díky Marci
Znáte někdo název, 15.3.2009
Děkuji za velmi rychlou reakci a odpověď.
Znáte někdo název, 15.3.2009 Obsahuje fotku
Znáte někdo název této krásné květiny? Je zobrazena v kalendáři - duben na zahradě. (Hned pod tulipány, pokud by se mi nepodařil vložit obrázek). Díky předem.
Co teď s vistárií, 25.5.2008
Já zasadil vistárii před třemi roky do bečky, a postavil na jižní stranu. první rok moc nerostla, druhý jsem ji zastřihnul, možná až moc. A letos se na dřevě udělali první květy.
Jiaogulan, 25.5.2008
No já ji koupil před čtrnácti dny u Starkla, zasedil do květináče, dal ven. Ale zatím nepozoruji, že by nějak povyrostla. Dva metry za rok je pěkný přírustek, ale zatím... Nebo se jí u mě nedaří? Je potřeba nějaká zvláštní péče? Třeba hnojení??
Motorová pila Oleo-mac 947, 12.3.2008
Mám 947 a jsem naprosto v klidu. Má najeto cca. 500 hodin, mám ji 5 let, každý rok dřevo pro 4 rodiny, zničeno 6 řetězů. Žádný problém. Vytočil jsem 30 procent. Jenže se o ni starám, čistím, nepřetěžuji, neničím těleso přetahováním. Šrouby na tělese... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 5.3.2008
Při startování postupuji přesně podle Vašeho popisu - právě jsem to byl ověřit a přetrhl jsem opět šňůru. Měl jsem zato, že zapalování je na klikovce zajištěno např. klínkem proti protočení, takže ke změně nastavení předstihu nemůže dojít. Ale po... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 4.3.2008
Mám tři roky OM 947, kterou používám jen zřídka. Při startování studené pily, když už se motor začíná chytat, ale ještě nenaskočí, při poslední otočce kopne zpět podobně jako když se startuje motocykl s nastaveným velkým předstihem. Kromě toho, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika