Příspěvky uživatele - 72.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré pomologické příručky, 12.2.2015
Dobrý večer, na vysokokmenu se lépe prodávají, ale zas čtvrtkmen máte ve školce hotový o rok dříve. Asi nejlepší je naroubovat podnože v ruce nějakou kmenotvornou odrůdou co rychle narůstá a pak v korunce naštěpit vlastní odrůdu, ideální je... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 11.2.2015
Ano to by hrálo, Gráfštýnské skutečně vyniká chutí a stromy jsou mohutného vzrůstu.
Určení jablka dle fota, 11.2.2015
Dobrý večer, chtělo by to určitě detailní fotku plodu, takhle se nic moc poznat nedá. Trochu mi to připomíná Košíkové, nebo Gráfštýnské, které i pěkně voní, ale může to být témeř cokoliv. pěkný večer, Zdeněk
Hrušeň Pstruží, 6.2.2015
Jestli zrála už v září, potom ano. Ale myslím, že Avranšskou seženete určitě v Bojkovicích. U nás je jí zas poměrně málo, pěkné áleje jsem viděl za Kolínem. Pěkný den, Zdeněk.
Hrušeň Pstruží, 5.2.2015
Pokusím se, ale mnoho roubů z Těch stromů nebude, ale alespoň něco, doufám, že nevadí když budou tenké. Děkuji, ale nemám již na co hrušky naroubovat. Pěkné fotky Pstružky jsou na archivních odrůdách. Ta fotka co jsem dal do diskuse je samozřejmě... celý příspěvek >
Hrušeň Pstruží, 5.2.2015 Obsahuje fotku
Dokonce i na Jistebnicku, tj. nad 600 m.n. o ní vím. Je to pozdně podzimní odrůda, dnes, dříve spíš raně zimní. Dozrává velmi spolehlivě, ale plody vzhledově nejsou nic moc, chuť je ale dokonalá. V naší oblasti jsou staré stromy i zimních odrůd jako... celý příspěvek >
Hrušeň Pstruží, 5.2.2015
Dobrý den, Pstruška, je u nás poměrně zatím hojná. Zraje tak někdy koncem října až do poloviny listopadu, některé plody vydrží i déle. Vím o několika velmi starých stromech, plody jsou na nich poměrně malé, chtělo by to zmladit, ale jsou sladké a... celý příspěvek >
Šampaňská reneta, 30.1.2015 Obsahuje fotku
Po pravdě je to moje první účast tady na zahradě.cz Posílám fotku stromu. Zdeněk.
Šampaňská reneta, 30.1.2015
Tuto odrůdu dobře znám, u Nás na Táborsku je v jenom stromořadí krásný starý strom, letos byl obsypaný ovocem. Ovoce je teď úplně ideální k jídlu, aroma renety postrádá, ale je i teď velmi šťavnaté, celkem sladké, příjemné chuti. Nakyslé ovoce... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika