Příspěvky uživatele - 180.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení jablka dle fota, 11.2.2015
Děkuji mnohokrát za Vaši odpověď, bohužel zatím další foto není, až s příští úrodou, strom je starý a tzv.nikoho, stojí u silnice, zkusili jsme na zkoušku a byli jsme překvapeni výbornou chutí.Ještě jednou díky. Marie
Určení jablka dle fota, 11.2.2015 Obsahuje fotku
prosím o radu, o jakou odrůdu se jedná jablko má tebkou slupku, je sladokys.až sladké, velmi štavnaté, není k delšímu skladování. děkuji
Maliny - přesazení nebo rozmnožení, 27.8.2014
Dobrý den, chtěla bych přesunout maliny z jednoho konce zahrady na druhý. Nejraději bych nové, mladé rostlinky. 1/ Pár nových jsem koupila v květináčích a přesadila na záhon. Musí se po výsadbě nějak zastřihnout? 2/ Staré maliny jsou... celý příspěvek >
Vyhřívaná rukojeť +/-?, 15.10.2013
S ohledem na kategorii "motorové pily" je to snad jasné, ne?
Vyhřívaná rukojeť +/-?, 15.10.2013
Vyhřívaná rukojeť u motorové pily je určitě dobrá věc. Pokud děláte v zimě venku delší čas, není nic lepšího, než když rukojeť nestudí, ale hřeje. Má to samozřejmě svoje háčky - ubírá výkon pile a taky dost často přestane fungovat. Mám několik... celý příspěvek >
Stihl MS 190 T, 15.10.2013
Dobrý den, měl bych dotaz na místní znalce motorových pil. Bratr si kdysi koupil MS 190 T (je to speciální pila na stromovou chirurgii - jednoruční). Pila se od začátku projevuje nepravidelným chodem, neochotou k vytáčení, zhasínáním motoru.... celý příspěvek >
Jonsered - motorová pila - zkušenosti?, 26.2.2009
Dobrý den pánové, v tomto diskusním fóru jsem našel hodně o mnoha značkách, ale nikdo se nevyjadřoval o značce Jonsered. Chtěl bych pilu na řeazání palivového dřeva cca 15-20m3. Uvažoval jsem o pile CS2250, CS2255 nebo CS2152. Doufal jsem, že v této... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika