Příspěvky uživatele - 10.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat potah na sběrný koš - sekačka Honda HRG 536, 22.4.2015
BG Technik cs, a.s., Honda Power Equipment
Meruňka Rakovského, 9.2.2015
Nerozjíždí se vůbec nic, nechť si každý vybere odrůdy podle svého uvážení i peněženky, já historické odrůdy ovocných dřevin množím zadarmo. Zahradu mám na jižním svahu, velmi dobře tam prospívá. Další exemplář je také na mírném jižním svahu. Třetí, o... celý příspěvek >
Meruňka Rakovského, 9.2.2015
Předností odrůdy je velmi dobrá chuť, líbivý vzhled, zdravý růst. Asi nejvíce se plody podobají odrůdě Harogem, mají však světlejší, sladší a šťavnatější dužninu. Nedostatkem je jen průměrná odolnost proti poklesu teplot v době květu, pro malé... celý příspěvek >
Minaret, Marlen, Svatava, 3.1.2015
Ano, ale drobnému pěstiteli jsou nadnárodní monopoly ukradené. Nevím jak Vy, ale já v hyper-super vídám jen značně podtržené "bledule". Rozhodně si nemyslím, že se většina menších pěstitelů rozhoduje při výběru odrůdy k výsadbě především podle barvy... celý příspěvek >
Rez hrušňová, 3.6.2012
Mám úplně stejný problém. S tím rozdílem, že Baycor mně letos nějak nezabral a skvrny se vesele zvětšují dál. Pan Vinšálek radí použít Horizon, Score nebo Topaz.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika