Příspěvky uživatele - 174.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - plíseň?, 14.10.2019
Dobrý den. Nevíte, prosím, jaká je bezpečná vzdálenost od zahrady pro vyvezení plísní postižených rajčat, aby tlející rostliny a plody nebyly zdrojem nákazy v příštím roce? Děkuji moc.
Rajčata 2018, 29.3.2018
Co je, prosím, vhodnější pro sazenice rajčat (již přepikýrované) - teplý parapet v bytě, parapet v chatce vyhřívané na 8st., ale okna malé, musely by být min. 4 řady sazenic, takže trochu horší světelné podmínky. Nebo prosklená zcela nevyhřívaná... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.2.2018
Dobrý den. Sice reaguji na měsíc starý příspěvek, ale jestli by Vám semena Kumat stačila ještě teď, ozvěte se.
Klíčení tykvovitých - postup?, 10.5.2017
Na semenech zcela jistě záleží.  Pěstuji cca 8 druhů okurek a 5 druhů cuket, od každého několik rostlin. U některých druhů vzešla všechna semena, u jiných ani jedno. Podmínky jsou stejné, substrát shodný... Stejný průběh jsem zaznamenala i loni,... celý příspěvek >
Zaražení pučení jabloně, 3.5.2017
Dobrý den. Jabloň se nám zarazila v pučení, pupeny vypučily jen některé. Z těch, které vypučily čouhá jeden spíše menší lístek a několik pidilístků, velmi pomalu rostou, kvítek žádný... Strom je starší, jedná se o průsvitné letní, zda je roubovaný,... celý příspěvek >
Heinemannův pozdní, 2.5.2017
Na výstavě v Kroměříži říkal pěstitel ze Vsetína, že sehnat jej je velký problém, letos se mu prý podařilo sehnat teprve matečnici. Doporučil mi místo něj Tatran, prý dozrává o necelý týden dříve a je mnohem sladší. Uvidíme... Teta mívala rybíz,... celý příspěvek >
Nekvetoucí narcisy, 2.5.2017
My máme narcisy na louce na jižním svahu, v létě je tam úpal a sucho, valašsko - zem plná kamení. Takže naprosto nevhodné podmínky. Ale osvědčilo se mi po odkvetení odstříhat zasychající květy a rostliny přihnojit, dokud vidím, kde jsou. Kvetou... celý příspěvek >
Sháním bledule, 3.4.2017
Taky bych bledulky moc chtěla, dříve tady na webu bývala kolonka inzeráty, ale už je asi zrušená?
Co teď s neudržovanou révou, 6.7.2016
Máme v rohu zahrady neprosto neudržovanou jednu hlavu, pod ní tráva vysoká jak réva sama, výhony jsou nekonečné, vrůstají do maliniště a do lísky, je na nich spousta střapců - dokonalá buš. Co s ní můžeme ještě teď udělat? Děkuji!
Jak rozmnožit keřový rybíz, 20.3.2016
Moc dekuji. Jsou to rizky naseho stareho ruzoveho rybizu, chtela jsem se vyhnout deleni kere. Ale na podzim se ma kopat kanalizace, stejne bude muset ven, tak ho asi podle Vaseho navodu vyse rozdelim. To obryti si jeste dokazu predstavit, ale kdo ten... celý příspěvek >
Jak rozmnožit keřový rybíz, 17.3.2016
Zítra je dám na záhon - mají být šikmo celé v zemi, jen horní pupen venku? Nebo stejně hluboko jako teď? A ty zahřížené už taky oddělit od matečné rostliny?
Jak rozmnožit keřový rybíz, 17.3.2016
Prosím, můžete někdo poradit, co dál s řízky rybízu? V září jsem napíchala do květináče několik asi 20cm dlouhých konců větviček (vrcholy jsem nezaštipovala) a nechala jsem je venku až do dneška. Pupeny začínají rašit, je dobrý čas je přesadit na... celý příspěvek >
Dýně Muškátová, 13.3.2016
Není to brzy, v druhé půlce března? 
Papriky 2016, 14.1.2016
Pěstuji papriky teprve 3 roky, seji kolem 15.2., ze sazenic mívám pravidelně radost - krásné, košaté, přesazuji po zmrzlých na záhon a od té doby to jde s nimi pravidelně z kopce. 1. rok vůbec neprospívaly, 2. a 3. rok mi je hned zkraje sežrali... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 7.1.2016
Apikální nekroza se u nás vyskytla dva nebo tři roky zpátky, rajčata tehdy v červnu a začátkem července vydatnými dešti hodně poskočila. V únoru jsem pak pohodila na sníh dolomitický vápenec a vše od té doby OK. Green zebru už pěstovat také nebudu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika