Příspěvky uživatele - 2.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 4.9.2015
V návodu ke křovinořezu koupeném v 2000 bylo napsaáno, že používat po dobu prvních 10 hodin vždy po cca 40 minut a pak 20 minut přestávka. Nic o kotouči či struně. O obsahu oleje v benzínu také nic - 1:50 stále. V návodu ke stejnému... celý příspěvek >
I p.Lída může bez obav zalévat?, 16.8.2015
Dnes developeři z ciziny betonují v ČR co se jim zachce, jen aby měli dividendy, naše úřady povolují betonivání krajiny - 4.000 ha půdy zmizí ročně pod betonem. Proinvestováváme se stále za ekonomickým růstem. A dopadne to tak, že v rámci... celý příspěvek >
Mountfield - jak se dovolat telefonem jinam než na CC, 14.8.2015
Na call centru jsem jim rovnou řekl, že chci telefon na konkrétní prodejnu a normálně mi ho dali. Pak jsem na prodejnu normálně zavolal.
Zaschlé plody kanadských borůvek, 7.8.2015
Mi také některé keře začaly schnout, plody nechtějí dozrát, některé plody se scvrkly, jsou fialové a jsou kyselé. U jednoho keře jsem vše otrhal, abych ho alespoň zachránil. Jsou vysoké teploty a déšť nenahradí žádné zalévání.
Čím sekat 2ha louky, 29.7.2015
Vlastním několik ha pozemků a všechny je mám pronajaté. Nájemci si sami žádají o dotace na jejich udržování. Ptal jsem se na to a na 1 ha to bývá okolo 3.500 Kč/rok. Sám obdělávám kolem domu plochu 0,5 ha zahradní technikou. Přesto jsem při... celý příspěvek >
Harcot, 26.7.2015
Jako první meruňku mám 3. rokem Harcot, zpočátku rostla bídně, myslím že je na myrobalánu podnoži, ale nyní už roste velmi silně, těšil jsem se letos na plody. Kvetla jen 2 květy a z nich nebylo nic. Vedĺe něj asi 5 metrů mám 2. rokem Bergeron a pak... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 21.7.2015
Víte co nechápu? Jak může být takový hnusný uřvaný pták chráněný. Dělá jen škody na vinicích a třešních, řve to hnusnými skřeky. Za mých mladých let u babičky byly obrovské stromy třešní a jak vypadá špaček jsem vlastně ani nevěděl. Letos mi tady nad... celý příspěvek >
Opylovač Rivan, 21.7.2015
Zjistil jsem, že "nekvalita prvních třešní" a to Rivan je závisí na počasí daného jara. Loni i letos měl Rivan chuť nezvykle dobrou.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 20.7.2015
Mám podobné zkušenosti jako Vy - kolík aretace musím často čistit, aby šel vůbec zmáčknout a občas ho i promažu, na staré 746T mám na oku několik mm jamku. Přírubu do které se kolík zatlačuje, aby šlo nástroj přitáhnout už mám úplně po... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 17.7.2015
Na podzim listopad - prosinec vezmu granule do hrsti a rozsypu okolo každého keře, pak přisypu rašelinou. Odpadá tak zapravování do půdy, kdy borůvky mají kořeny velmi mělce a mohou se tak poškodit.Do jara se to deštěm a sněhem rozloží a dostane ke... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku v čem je chyba?, 16.7.2015
Když rostlina není schopna svou listovou plochou uživit další plody, tak je pustí - u jabloní to opadá, u cuket a okurek to žežloutne. Mi to okurky salátovky ve skleníku Saladin či Sherpa dělají běžně. Jak se dorostlé plody otrhají, tak další už zase... celý příspěvek >
Jaký stromkový rybíz?, 16.7.2015
Stromkový rybíz, josta i angrešt - se divím, že chcete pěstovat - stromky. Jediná výhoda je snad jen obírání ovoce. Nejlepší jsou keře - dlouhověké. Letos se mi při bouři zlomil stromkový angrešt. U keře nic takového nehrozí. Sám si už... celý příspěvek >
Mountfield - jak se dovolat telefonem jinam než na CC, 15.7.2015
To zrovna nebyla OK inovace. Jako jinde je tzv. service-desk, taky nic nevyřeší, jen sbírá informace a za to se mu platí. Dobrý byznys pro poskytující firmu, ale katastrofa pro uživatele.
Kanadská borůvka Elliot, 13.7.2015
Odpověď od dalšího velkopěstitele kanadských borůvek- sazenice prodávají přes e-shop: Rašelinu ze Soběslavi používáme pro pěstování borůvek již mnoho let a jsme s ní spokojeni. Předpokládám, že i rašelinu, kterou dodávají do Mountfieldu,... celý příspěvek >
Kanadská borůvka Elliot, 12.7.2015
Pokus s různými druhy rašeliny udělám také. Mám k tomu nyní 3 nově zakořeněné řízky z jednoho keře borůvky. Psal jsem dotaz jednomu velkopěstiteli - borůvková farma - a ten mi odpověděl, že kanadské borůvky přirůstají podle odrůdy od 30 cm... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika