Příspěvky uživatele - 190.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmnozovanie potapanim, 15.5.2018
 v starsom vinohrade sa mi nedari podsadzat vypadnute korene sadenicami ktore sa malokedy ujmu a rastu.rozhodol som sa toto riesit potapanim.to znamena, ze zo susednej revy vypestujem posledny letorast aky dlhy sa da, na jesen ho ohnem zakopem... celý příspěvek >
Nerezové nádoby na víno, 15.5.2018
nerezu sa netreba bat, ani parafinoveho oleja ani silikonovej duse.doteraz som nezbadal, ze by vinu davali nejaku prichut.mam obe.dusu pouzivam ked must fermentuje.pokial must este nefermentuje tak lezi na hladine.ak uz must zacne fermentovat tak ju... celý příspěvek >
Řez broskvoně, 6.3.2017
v auguste som ostrihal broskynu asi na 50 percent s tym, ze ju dostriham na jar.viem ze broskyna rodi na jednorocnom dreve.kedze nie som odbornik, neviem rozoznat ktore puciky su listove a ktore plodove.mam v plane dostrihat broskynu az po odkvitnuti... celý příspěvek >
Nemoc révy, 18.5.2016
mozno je to spalene od sulky.kedze sa jedna o listy ktore sa nachadzaju pod strapcom ziadnu paniku, kludne ich mozete odstranit.
Řez přeroubované révy, 18.5.2016
vylamovat povodnu odrodu a podporovat naockovanu odrodu.Rezat az v zime.
Ideálne skladovanie v prírode, 31.8.2015
bud urobit pivnicu hlboku 3 az 4 metre, kde sa teplota drzi aj v zime na 10 az 15 stupnov.alebo nechat vonku a nechat zamrznut a v pripade potreby si potravinu rozmrazit.
Křovinořez Honda, 2.6.2015
vlastnim radu 425 a som spokojny.mala spotreba tichsi chod ako dvojtakt.mam ho asi 3 roky.ako prve sa opotrebovala zacia hlavica.kupil som novu ale nie hondu ale lacnejsiu a jednoduchsiu od husqarny.tiez som uz zodral suciastku ktora srobom pritlaca... celý příspěvek >
Drevené soudky obecne, 3.2.2015
10litrov vody+20g kyseliny citronovej+1g pyrosiricitan draselny.je to mokra konzervacia drevenych sudov.prepocitajte si to na svoj objem.
Zelena strecha, 30.6.2014
zabudol som pripomenut, ze sa po tej streche bude chodit.
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 3.2.2014
myslim ze slzenie je prospesne, pretoze rezne rany su vstupnou branou pre virusy.az rana slzi tak sa tam virus dostane tazsie.ja striham tak aby boli rezne rany co najmensie.ak potrebujem urobit vacsi rez tak to odlozim na neskor ked uz je teplo a na... celý příspěvek >
Krácení větviček, 27.8.2013
je to zle!!!listy ktore su nad strapcom pomahaju vytvaraniu cukru v hrozne.cim viac listov nad strapcom tym lepsie.za zelena revu netreba strihat vobec iba ak by bujny rast vadil pri dalsej praci alebo zatienoval strapce.
Je to padlí nebo plíseň šedá?, 30.7.2013
na oboch prispevkoch je upal.
Eko proti múčnatke (padlí), 5.6.2013
da sa pouzit aj vodne sklo.koncentraciu nepoznam.vytvori sa po postreku na rastline tenky film.pozor postrekovac treba hned umyt lebo vodne sklo zatvrdne.dalej rozne zmacadla.ostanu na rastline a spory mucnatky sa nadokazu pevne zachytit na listoch.a... celý příspěvek >
Púčiky (očka) viniča, 3.4.2013
ak treba prevrublovat, tak bolo treba nechat od vlanajska nejaky prut ktory vyrasil zo stareho korena.ten sa da prevrublovat omega rezom.dolezity je cas vrublovania.ja to robim v case kvitnutia revy.po prevlublovani treba na starom koreni nechat... celý příspěvek >
Koreny a vyziva vinne revy, 3.7.2012
raz sme bagrom odkopali asi 30 rocnu rastlinu revy a v asi 5 metroch korene este nekoncili.boli to vsak vlasocnicove korienky ktore sli tak hlboko.prihnojovat ma cenu avsak treba na zaklade vonkajsich znakov na rastline odhadnut co rastline chyba.ja... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika