Příspěvky uživatele - 13.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dobíjení, 2.9.2017
Zdravým měl bych prosbu  jak proměřit dobíjení na statoru Tri Cirkuit (474B) a regulator 501A
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 26.3.2015
Dobrý den, já objednávala Na Zázvorce na podzim 2013 cca 12 stromků, hlavně proto, že měli odrůdy jabloní Admirál, Merkur,Karneval atd, které jinde tehdy prostě neměli a neměla jsem problém-stromky přišly hezky zabalené proti poškození olámáním,... celý příspěvek >
Velmi rané brambory, 3.2.2015
Co myslíte tím výrazem  prvý sber?  Následuje pak ještě jiný sběr?  A jak?  Brabory odhrnete a vyberete největší hlízy?  Nebo je vykopete jako na podzim a pak přihrnete co zbyde? Já znám pouze zasadit a pak vykopat.... celý příspěvek >
Ananasová reneta, 1.2.2015
Ananasovou renetu pamatuju z dětství, 60-tá léta.  Poloha okolo 400 mnm. Žluté, placaté plody poseté drobnými černými pihami.Plody nijak mrňavé.Chuť odlišná od tehdy pěstovaných štrůdláků, chutnala mi. Tipnul bych tak 8 cm v průměru. Strom nebyl... celý příspěvek >
Živý plot u rybníka, 29.1.2015
A což tam napíchat pruty z vrby která se používá na pletení. Když se najde pěkná vrbová babka jsou i 2m dlouhé a hezky žlutá. Zapíchat do země a proplést mezi sebou.
Ovoce do stínu, 23.1.2015
Proti kočkám stačí okolo mladé rostliny položit tašky nebo cihly, aby kočky nemohly hrabat. Případně přihodit hadr ze psí boudy. Horší je, že tyto rostliny jsou náchylné po vyrašení k omrznutí při poklesech teploty okolo    0 st. To mi... celý příspěvek >
Vyber postrekovaca, 18.7.2013
Tak to jste mě moc nepotěšil...  Jednalo se o tu "profiřadu" (červený)? Právě jsem ho koupil zánovní za necelých 1.000,- Kč i s 3m nástavcem, nový stojí na internetu ca 1.800,- Kč (v Polsku 1.450) + nástavec ca 1.000,- Kč. Mohl by se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika