Příspěvky uživatele - 89.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velmi rané brambory, 2.2.2015
Doporučuji Impaly.
Rajčata pro sezónu 2015, 16.12.2014
Za kvalitu se platí.Tak to dneska chodí.Já na ten cristal nedám dopustit.Kolega je má ve skleníku a ještě je sklízí.
Rajčata pro sezónu 2015, 16.12.2014
Cristal je hybridní rajče fi Clause.Má vynikající chuť a na tržnici v Jičíně se po něm jen zapráší.Semena dodá např fi Bohemiaseed.Nabídku najdete na internetu.Bylo ještě lepší rajče a to Megana.Bohužel už zmizelo z trhu.
Podzimní pěstování okurek, 15.12.2014
Máte prosím někdo zkušenost s tímto tematem.Jde mi o pěstování okurek ve foliovníku po okurkách, které již odrodily.Připadá v úvahu začátek srpna.
Rajčata pro sezónu 2015, 15.12.2014
Tak já pěstuji ve foliovníku francouzský Cristal a venku Start F1.
Ledový salát, 3.8.2014
Ledový salát Miniko mi vždy po dešti začne hnít.Je nutné ho před deštěm chránit?
Lepicí páska, 7.5.2014
Poradte mi prosím, čím slepit prasklou folii na foliáku.
Jak vysít kopr?, 17.3.2014
Lze ho i rychlit, např ve folníku?
Pekingské zelí, 17.3.2014
Lze přirychlovat pekingské zelí Manoko?
Výsevní substrát, 1.2.2014
Tak mi bylo poraděno.Do brutaru jsem natočil trochu vody.Do něho jsem vložil plechový kbelík cca 20 l se substrátem a zatopil.Do substrátu jsem zastřčil teploměr, a když se teplota substrátu dostala k 90 st.C kbelík jsem vyndal.Byl jsem příjemně... celý příspěvek >
Výsevní substrát, 27.1.2014
Poradí mi někdo, jak v domácích podmínkách propařit zeminu a tím ji zbavit chorob a plevele?Děkuji
Výsev kedlubny, 20.8.2013
Kdy mohu nejpozději vysadit kedlubnu k podzimní sklizni na venkovní záhon?A jak je to s výsevem ředkvičky?
Pestujeme ľadový šalát, 7.8.2013
Použijte Decis.
Okurky - salátovky, 9.7.2013
talstarž neseženu.Co mám na klopušku použít.Mohu vermitec?
Paprika AMY, 26.2.2013
Pěstuji Superamy s velmi dobrým úspěchem.Přepichuji po 2 ks a to tak, že dám k sobě rostliny přibližně stejného vzrůstu.Přepichuji do dřevěných bedýnek po pomerančích, které seříznu po obvodu na výšku 10 cm.Používám pouze profesionální substrát.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika