Příspěvky uživatele - 12.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky, rajské - výsadba do jiffy, 2.2.2015
Děkuji za zajímavé srovnání. Já používám JIFFY 4 roky a za to dobu jsem bohužel poznal, že "není jiffy jako jiffy", tedy že se kvalitou hodně různí. První rok jsem na internetu sehnal velice kvalitní jiffy tablety (nerozpadávaly se,... celý příspěvek >
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015
Ta moje rostlina velice podobná vaší fotografii z 9:48.
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015
Ano, trny nemá.
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015 Obsahuje fotku
Přikládám fotku toho, co mi bylo prodáno jako thornfree (omlouvám se za špatnou kvalitu).
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015
Takže s tím máte zkušenosti. To je skvělé. O to víc si cením vaší rady. Já mám tedy konkrétně malinoostružiník Rubus Tayberry a ostružiník beztrnný Rubus frut. Thornfree. Na základě vaší rady je do většího tedy přesazovat asi nebudu.
Maliny v květináči - přesazování, 29.1.2015
Mockrát děkuji za rady.
Maliny v květináči - přesazování, 29.1.2015
Mě jen napadlo, jestli tady třeba nebude někdo, kdo má s něčím podobným zkušenosti. Nicméně to, co Standa píše, dává myslím docela smysl. Já to před lety píchnul do těch malých květináčů s tím, že to buď půjde nebo ne. No a ono to jde velice... celý příspěvek >
Maliny v květináči - přesazování, 29.1.2015
Děkuji moc za reakci. Chápu to správně, že pokud rostlinu dobře zalévám a nic ji (zdá se) nechybí, přesazování není třeba?
Maliny v květináči - přesazování, 28.1.2015 Obsahuje fotku
Fotka se mi nějak "položila", pokouším se vložit znovu.
Maliny v květináči - přesazování, 28.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám již třetím rokem v květináčích na balkóně maliny a ostružiny (jednu rostlinu v jednom květináči). Rostou a plodí nádherně (přikládám foto), ale květináče jsou o objemu jen cca 15 litrů a já bych chtěl rostlinám dopřát více... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika