Příspěvky uživatele - 23.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 23.2.2015
tu sa ale nehovori o kvalite vyrobkov v MF, ale reklamaciach, servise a hlavne o cenach a sposobe lakania ludi reklamou... ved napr. SOLO 656 pilu maju v ich akcii za 640 euro... ale to ale cena za ktoru to predavaval dovozca co to robil predtym na... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.2.2015
to je presne ako s nebankovymi subjektami..ludia videli len to uzasne zurocenie v reklame..40%,  tu presne naletia a bezia kupovat za zlavu 30-50%. Az na to ze aspon nieco maju doma, ale aku to ma hodnotu skutocnu to uz neskumaju.
Preco vyzera husqvarna 543xp ako cina?, 10.2.2015
a nebue to snad opacne??
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 6.2.2015
nie je pravda..MF si vymohol ze SOLO pily a krovinorezy nik iny nebude na SVK a CR predavat..aby ceny boli manipulovatelne ako u Oleomacu..a ani nik iny to nepredava...
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 3.2.2015
ma to logiku..ked chcelo ALKO na Slovensku predavat cez dealersku siet..zrazu im to cenovo nevyslo na pokazene ceny Mountfieldom..predsa je rozdiel ist priamo dovoz-predaj..ako dovoz-dealer-predaj... min. +25% navyse... a materska firma radsej... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 31.1.2015
Montfield nie je znacka sekacky... nic nevyraba..to ako keby ste si chceli kupit sekacku Tesco
Pila Fuxtec - KS - 162, 29.1.2015
vy ste nasli nejake stranky vyrobce Fuxtec?..ja nie, len sidlo na vesnici so skladom 30x40m... je to znacka priekupnika ako je u nas Werco..ziadny vyrobce to nie je. Keby vyrabal, alebo nebodaj kompletoval ako to tu uz bolo spomenute tak pri tom... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 29.1.2015
pozrel som si to doporucovane vlakno..nic moc..len jeden propagator znacky, prepokladam dovoz, ju tam popisuje a zdlhavych psazach ako jedinnu cinsku pilu co splnuje a poziadavky a pod. Inak k tej znacke. Je to WERCO na nemecky sposob,  ziadna... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2015
aki novi majitelia..vlastnia to dvaja synovia zakladatela firmy a ako perlicka treti je pomerne znamy reziser Ronald Emerich..napr. Den nezavislosti...
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2015
rozhodne by som to riesil 475..to je model ktory je absolutne bezudrzbovy, nie jr co mazanie a tym aj rozoberat, max. v striekacej rukoveti pruzinku. Za 10 rokov si vlastne spomeniete ze len ho pouzivate a ziadna udrzba... ale hlavna vyhoda je spusta... celý příspěvek >
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 28.1.2015
stoji, lebo im islo o nemecky trh, tam ma SOLO umiestenene 50% svojej produkcie a s uznavanou tradiciou, uz len napriklad 1 milion mopedov SOLO nieco v prospech znacky hovori..o tej nemeckej kvalite by som pochyboval, sklzne to na terajsiu uroven... celý příspěvek >
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 27.1.2015
ono to nie tak..SOLO komplet do srobu predalo celu vyrobu a technologiu casti vyroby pil, krovinorezov a kosaciek ALKU... cize teraz original SOLO uz s tym nema nic spolocne, vsetko je presunute do Alka..a to to bude vyrabat pod znackou SOLO by... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 525 RX vs. Stiga SB 653 KD, 23.1.2015
ako znacky je to neporovnatelne, na tej Stige by mi vadila ta vaha...10kg bez naplni je velmi moc a za dalsie ze su na motor Kawasaki na Slovensku neskutone drahe nahradne diely, aj ked ten motor ako mam skusenost moc casto zavady nemava, max. z... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.1.2015
Nikto nic nekopiroval..Castel Garden je sucastou GGP... tam patri aj Stiga... a GGP robi traktory aj pre ine a dobre znacky... okrem Husqvarny.
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 5.1.2015
bol tu dotaz na SOLO v MF..co do toho pretete Dolmar... ked nemate co k teme tak radsej nepiste... potom je to neprehladne ked kazdy si propaguje a presadzuje svoje... ja som si napr. kupil rucnu pilku Hon-Su..a neuvadzam to tu... lebo to nie je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika