Příspěvky uživatele - 81.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s pilami Hecht, 9.2.2015
Ja sa v týchto čistokrvných Čínach vôbec neviznám. Oveľa lepšie by bolo pre mňa vidieť pílu kompletne rozobratú, aby som zhruba vedel odhadnúť kvalitu jednotlivých dielov a ich konšrukciu. Je mi jasné, že za isté prémiové značky sa platí aj 200%... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 9.2.2015
Aby to nevyznelo že propagujem len Dolmar, tak každá.značka má svoje top výrobky napr.Stihl MS 661, FS 560, čakám na nástupcu MS 880, vyvetvovacie píly, reťaze, lišty a pod. HQ 543, 560,562 od 2013 krovinorez. 555 a pod. Škoda že v svojom okolí nemám... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Ja si myslím, že keby všetky štandardné píly od Stihlu mali po 2 skrutky na lištu, tak by sa určite lepšie predávali. Pre mnoho užívateľov starých píl Stihl jedna skrutka u nových píl spôsobí mierny šok. Jaro Š.
Stihl 251 vs HQ 450, 7.2.2015
Ak financie nie sú problém a budete len špalkovať tak "Pílu na celý život" by som kúpil DOLMAR PS 460 - 500. Robustnejšiu a blbovzdornejšiu pílu asi nezoženiete. Na Slovensku majú cenu 400 eur. Jej konštrukcia vychádza z profi, narozdiel od Stihlu... celý příspěvek >
Dolmar PS 350, PS 420, 7.2.2015
S čiernym krytom by mala byť SC tj. mierne zvýšený výkon o cca 0,2 KW od roku výroby približne 2012. Jaro Š.
Dolmar PS 350, PS 420, 7.2.2015
Ja by som už u tejto konštrukcií píly rozlišoval závady na tzv fatálne tj. napr. zadretie, uvoľnené ložiská v kartoch a pod, a bežné poruchy. Pri fatálnych poruchách to samozrejme zmysel opravovať nemá. Keď zoderiete orig. lištu tak skúste zohnať od... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 29.1.2015
Prejdite na stránku DŮMACHALUPA.cz vlákno Píla do 5 tisíc. Tam je o nej popísané dosť. Jaro Š.
Pila na špalkování, 27.1.2015
Hq 562 nie je na špalkovanie najvhodnejšia píla. 1.Nie je to držiak. 2. Pri špalkovaní nie je hmotnosť dôležitý parameter. 3.Veci ako rewboost a autotune sú vám pri špalkovaní na dve veci. 4. Je veľmi drahá. 5. Táto píla je prednostne určená na ťažbu... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
Nebojte sa iných značiek. K vašej prvej píle by som zháňal druhú nad 70 kubíkov. Ako vidno z obrázkov tak veľmi často používam 70 cm lištu na porcovanie veľkých priemerov na 50 cm. 60 cm lištu mám prevažne na pozdĺžne rezy polien, ktoré nejdú dobre... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015 Obsahuje fotku
Lišty pre uchytenie D009 /veľký/ 1. 45 cm 2. 50 cm 3. 60 cm 4. 70 cm Takisto je rozdiel cca 3 cm medzi 45 a 50 cm pri uchytením K095 /malý/ Jaro Š.
Pila na špalkování, 27.1.2015
Ja som meral obidve lišty a rozdiel bol iba 3 cm. Už mi bolo divné že dĺžka reťaze bola iba o jeden článok dlhšia ako u Stihlu. Štandardne je to u Oregonu o dva články viac. Jaro Š.
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015
DOLMAR 6100 tiež občas používam. Je to kompromis medzi HQ 560 a Stihl 362. Je to profi píla za cenu farm píly. Osobne si myslím že pre somospracovatelov dreva je to ideálna píla. Jaro Š.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Ja viem že je to scestné. Ale u hobíkov sú väčšinou buď veľmi poddimenzovane stroje / napr brat má MS211 a reže s ňou priemery aj nad 60 cm/. Alebo si niektorí kúpia kôli egu predimenzovanú profi mašinu a nevedia ani nabrúsiť reťaz. Technika rezu a... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Podľa mňa je v danej triede mechanicky najodolnejšie sú SOLO 665 /popr.DOLMAR 6400/. Keď si pozriete mechanickú konštrukciu stroja na webe tak v danej triede nemá konkurenciu. Bohužiaľ zato platí väčšou hmotnosťou a aj rozmermi. Myslím si že tieto... celý příspěvek >
Dolmar 420 SC návod, 14.1.2015
Na toto poznám len jednu odpoveď. Zájdite s pílou za niekým kdo má s pílami skúsenosti, najlepšie nejaký servis alebo predajca /aj konkurenčných značiek/ zo servisom. Dohodnite sa zakoľko /korún, eur/ Vám vysvetlí všetky veci okolo píly poprípade... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika