Příspěvky uživatele - 97.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata do skleníku - je už čas?, 16.4.2016
skleník mám zakrytý ze tří stran rajčata i papriky už tam mám týden bez zakrytí a daří se jim dobře, zítra dávám ven první kousky rajčat
Pykirovaní do bedniček misto do kelimku, 26.3.2016
letos jsem to vyzkoušel v bedničce i v kelímkách, v bedničce měly papriky mnohem větší kořenový systém a nevytahovaly se tolik za světlem, takže asi má p.Meisl pravdu
Tyčková rajčata, 13.3.2016
zdravím, no jak jsem psal, stříšku jsem záhy odstranil protože nebyla moc stabilní, musela by se ukotvit ještě jinak, funkční byla, voda pod igelitem se nesrážela, nebot igelit jsem nakonec nenechal viset na krajích tak jak to je na nákresu, navíc... celý příspěvek >
Tyčková rajčata, 13.3.2016 Obsahuje fotku
já jsem něco podobného vyráběl vloni, mezidno jsem vytvořil z tvrzeného polystyrénu, který jsem na pár místech podložil aby se nezlomil cca 10 cm nade dnem, nad ním jsem udělal z boku dvě dírky na odtok přebytečné vody, na dvou místech jsem... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 15.2.2016
tak na Estonském webu opět nabízí Děvočku i další ruské odrůdy 
Rajčata 2016, 13.2.2016
zdravím, semena paprik máčím před vysetím 24 hodin ve vlažném roztoku lignohumátu,,poté do perlitu a vyklíčily za 5 dní, u rajčat to nedělám, ty klíčí dobře i bez namáčení
Polievanie paradajok, 4.2.2016
používal jsem petky několik let, ale vloni jsem neměl na zalívání tolik času a zjistil jsem že i v největších vedrech vydržely bez vody bez problémů týden i víc, pěstoval jsem je na tkané textilii pod průhlednou folii v dvojřádcích,40 a 60cm a mezi... celý příspěvek >
Papriky 2016, 15.1.2016
Je to Ramiro, údajně nejsladší paprika na světě, jen docela dlouho trvá než zčervená, pak teprve má tu správnou chut, což je až na konci sezony a ne všechny plody stihnou dozrát.Obdobné reference má i Palermo, to letos budu pěstovat poprvé.Už mám... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 7.1.2016
zdravím, neměl byste foto těch vzduchových ventilků popř, jak to máte napojené?
Papriky - pálí x nepálí, 2.12.2015
cituji z literatury z příspěvku v jiném vlákně - Paprika je sice fakultativně samosprašná - tvoří plody a semena v nich po samoopylení, při přítomnosti opylovačů a vyšší teplotě je ale poměrně velká pravděpodobnost přenosu pylu / až 20%/. Když včela... celý příspěvek >
Papriky - pálí x nepálí, 27.11.2015
zřejmě jste pěstoval pálivé a nepálivé papriky blízko sebe a při opylení se zkřížily, stává se mi to ve skleníku běžně.
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 19.10.2015
dnes jsem zasadil podzimní sazečku Shakespeare, měl jsem ji vloni a je skvělá, ve srovnání s cibulí sázenou na jaře byly cibule 2x větší.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 19.8.2015
zdravím, koupil jsem malé kostky a zakořenění révy opravdu proběhlo úspěšně, ted by mne jen zajímalo kdy kostku s vínem zasadit na zahradu, ted na podzim nebo až na jaře?
Postrek paradajky voči plesni, 24.6.2015
v návodu je že možno aplikovat zálivkou nebo postřikem na list, vloni mi zástupce firmy dovezl několik balení na zkoušku a radil rajčata postříkat, stříkal jsem 4x, nicméně rajčata ošetřená polyverzem byla napadena plísní stejně jako rajčata... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 13.3.2015
ano to je ona,
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika