Příspěvky uživatele - 130.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy přesazovat, 19.8.2008
Tak že letošní mladé sazeničky révy vinné nesmím nechat na stanovišti, kde momentálně krásně rostou?Jak je mám správně přezimovat, když nemám skleník?Dát do nějaké přepravky hlínu a tam je všechny zasadit?Ale ve sklepě nemám světlo, musí se taky... celý příspěvek >
Kdy přesazovat, 18.8.2008
Děkuji Vám za odpověd, já je tedy asi 1m od sebe mám, já si myslela, že je to moc blízko, že si pak v dospělosti budou stínit.Z Vaší odpovědi jsem usoudila, že je lepší přesazovat na jaře a můžete napsat ve kterém měsíci je nejlepší je na jaře... celý příspěvek >
Univerzální postřik, 18.8.2008
Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaký univerzální postřik, který by ošetřil celoročně révu vinnou od všeho?Aby to bylo proti všem škůdcům atd.Děkuji za odpovědi.
Kdy přesazovat, 18.8.2008
Letos jsem si zasadila několik řízků vinn.révy, všechny se ujaly-rostou, ale kde jsem je nasadila nemohou zůstat, nebot by se vzájemně překrývali, tak prosim poradte, kdy je vyrýt a přesadit na jiné stanoviště a jak se o ně po přesazení starat, aaby... celý příspěvek >
Letošní letorosty, 18.8.2008
Ráda bych se zeptala jak nechat dlouhé letošní letorosty-šlahouny?Jestli se to musí při nějaké délce zkrátit-ustřihnout a pkud ano, kdy tak učinit.Děkuji za každou radu, učím se to teprve.
500 metrů nad mořem - Vysočina, 8.6.2008
Mohli by jste mě prosim napsat adresu do Droždína u Olomouce, na podzim bych si tam o sazenice napsala.Děkuji.
vinná réva, 11.3.2008
Prosila bych o podrobnou informaci o pěstování vinné révy úplně od základu.Již několikrát jsem se o to pokusila, ale vždy s neúspěchem.Nevím, kde dělám chybu.Prosim poraďte mi, měla bych velikou radost, kdyby se mě urodil aspon 1 trs hroznového... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika