Příspěvky uživatele - 187.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
150.207     je to pravda, přehléhl jsem datum založení disuze, omlouvám se 241.12    zařadilo se to dobře, nemám rád přeskakování v diskuzi, podle mne v tom vzniká bordel...  Pokud je Jani i prodejce... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
Jani, z flašek se dá mnohdy vyčíst spousta věcí. Např:     Ryzling rýnský, výběr z hroznů, 2012, suché...           Tomu rozumím,    Olej jsem si ale nechal doporučit... celý příspěvek >
Papriky - divné listy a černání úžlabí listů, 1.6.2016
Obecná rada pěstitelů paprik je  - žluté listy, málo hnojiva, zkrabacené listy moc dusíku.    Podle toho jak ja máte dlouho po výsadbě, může jít i o reakci na přímé slunce, UV záření. Osobně bych vydatně zalil, poté postříkal na... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
...Môj krovinorez počas 10. sezón olej Stihl HP ultra nikdy nevidel a tiež sa nezadrel, sviečka je primerane čistá (bola samozrejme už niekoľkokrát menená) a pri údržbe, keď som mal rozobraný výfuk, som videl aj vnútro valca a časť piestu. Tiež... celý příspěvek >
Venturiho injektor - vyroba, 1.6.2016
Ze starších diskuzí Krystalon Aquamix. Popř Venturi injektor na stánkách Aliexpres.      j.c.
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
Olej Stihl HP ultra používám /nejen/ ve svých strojích od doby kdy jsme kupovali od Stihlu první stroj, křovinořez FS 130. Litr oleje jsme tehdy dostali od prodejce jako bonus. Za ty roky nebyl důvod značku oleje měnit, nestalo se že by něco... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní, 1.6.2016
Stupické patří bezesporu mezi chutná a kvalitní rajčata. Potíž jsem s nimi měl v tom, že jsem měl vždy snahu je zaštipovat a vyvazovat stejně jako tyčková Tornáda na jeden výhon, což nebylo rostlinkám vždy po chuti. Pokud jsem je nechal růst volně,... celý příspěvek >
Nápoj z bazových kvetov - poznáte recept?, 31.5.2016
Bezové květy 35 ks Voda 7 l Cukr 1 kg Kyselina citronová                                                    ... celý příspěvek >
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
Když vidím v těsné blízkosti rajčat saláty a ředkvičky které budete za pár dní sklízet, s fugicidy bych to ve skleníku nepřeháněl. Pokud jsou příznaky nemoci i na okurkách, může být příčina v použitém hnoji. Na plísně se mi zdá přece jen ještě brzy.
Kadeřavost v květnu, 22.5.2016
Kadeřavost jsem stejně jako loní zdá se podchytil dobře, v těchto dnech mne na broskvoních trápí spíš mšice. Ošetření mám zakázané, pod některými stromky dozrávají saláty. Překvapil mne na některých broskvích výskyt moniliózy.  Slabý ale u... celý příspěvek >
Chilli, 19.5.2016
Prohlédněte spodní stranu listů, podle mne na nich budou mšice.
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 4.5.2016
Samozřejmě jsme stromy podrobně prohlíželi o víkendu. Merunky mít budem. Na 10 starých stromech je odhad na dvoje meruňkový knedlíky a dvakrát na koláče, malé procento plodů přežilo, Pokud bude na čerstvou marmeládu, bude příjemné překvapení. Pro... celý příspěvek >
Vadnutí listů - sucho nebo škůdce?, 3.5.2016
radím přečíst vlákna o meruňkách a monilioze především.
Benz. sekačka motor Honda či Briggs & Stratton?, 1.5.2016
Jsem uživatel v průběhu roku sekaček s motory obou značek. Hondu mám raději. Ochotnější starty, kultivovanější chod, nižší hlučnost i vibrace. Snad i mírně nižší spotřeba. Sekajdu s motorem honda ráda a zcela samostatně používá i moje žena. Honda... celý příspěvek >
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
Poloha páky plynu "za zajíce" je určena pro start studeného motoru, motor dostává bohatší směs. K sečení trávy je určena poloha plynové páky "zajíc" - jde o pracovní otáčky stroje. Pokud je v pořádku olej - jeho hladina a předepsané výkonové... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika