Příspěvky uživatele - 210.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jurrský ovopark, 22.1.2015
Zdravím Název Burgundy bude zřejmě místní hantýrka. Toto jméno jsem nenašel ani ve válečné pomologii. Kdyby jste dodal fotku a nebo podrobný popis možná se z toho něco vyklube. Zavání to trochu k odrůdě Oldenburgovo. S Kalvilem bílím... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 22.1.2015
Zdravím p. Jaroslave To mě docela zajímá kde se Vám podařil sehnat Kopř. kuželek. Je to odrůda na pokraji vyhynutí, Je to něco mezi Mor. jaderničkou a Ovčí hubičkou. Plody jsou pravidelně komolé kužely bez hran s čistě zlatou barvou. Má... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 22.1.2015
Zdravím Vás p. Kamile Ptal jsem se Vás proto, že se tato odrůda začala poslední roky nabízet a má se vyrovnat dobou zrání Průsvitnému, které taky moc nemusím, ale děti jo. Udajně má mít veliké plody, což jste také potvrdil. Jaký na Vás... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 22.1.2015
Zdravím Měl jsem na mysli všechny novější odrůdy. Každý rok se prezentuje spousta novinek a jejich bohužel už tolik, že se v tom člověk nemůže orientovat a co je horší zahradu nenafouknu pokud nebudu sadit stromky do mezí a kolem plotu.Nějak toto... celý příspěvek >
Staré německé odrůdy, 22.1.2015
Zdravím Ontario je hlavně navinulé na můj vkus kyselé. Je to jedna z mála odrůd povolených pro dia. Tato odrůda ještě teď je ve skladu v pohodě. Má větší sploštělé a žebernaté plody. Při sklizni je zelené s červenorůžovým líčkem a je padavá.... celý příspěvek >
Staré německé odrůdy, 22.1.2015
Zdravím Ono to je většinou problém i překladů, že nejsou přeložené názvy odrud do místních názvů. Bohnapfel -  Strýmka Roter Trierer -  Trevírské červené Erbach Hofer Mostapfel - je místní odrůda, která je dost podobná v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika