Příspěvky uživatele - 220.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie "Forever and Ever", 11.11.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, chtěla jsem se zeptat, proč mi tak zfialověl výhon hortrnzie?Děkuji Jitka
Hnědé skvrny na listech anturie, 24.9.2015
Děkuji za rady, asi přežila, začíná se klubat nový lístek.
Orchidej - boční rašení, 24.9.2015
Děkuji, nechám ji růst a uvidím co bude.
Orchidej - boční rašení, 21.9.2015
Ten špatnej list, ale vůbec neroste a další v nedohlednu, spíš myslím, jestli to už nejde jen do toho bočního.
Orchidej - boční rašení, 21.9.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, potřebuji radu.Mam bílou orchidej, ted odkvetla a rostl nový líst, ten je ale jaksi poskozen a začala mi rašit níže bokem.tak nevim jak dál, zda vršek ostřihnout.Děkuji Jitka
Melounoviště 2015, 13.9.2015
Děkuji za rady, necham ho co nejdéle.pořad roste
Melounoviště 2015, 12.9.2015
No, já už ho mám větší 18,5 šířka a 21,5 dlouhej, tak uvidim kolik ještě vyroste.
Melounoviště 2015, 11.9.2015
Dobrý den, potřebuji radu.Mám roubovaný meloun, vyrostl jeden plod.Ob den ho měřím jestli ještě roste a roste, tak nevím jestli stihne dozrát a zda poznám kdy ho utrhnout.Děkuji Jíta
Hnědé skvrny na listech anturie, 24.8.2015
Děkuji za radu.Uvidím zda přežije.
Hnědé skvrny na listech anturie, 24.8.2015
Nějakej kořínek tam je asi už špatnej, mám tedy přesadit a začít zalívat vrchem?Jednu rostlinku asi už nezachráním, ale ty dvě asi bych mohla.
Hnědé skvrny na listech anturie, 24.8.2015
Tuhle druhou anturii mám v plýtké misce o průměru 14cm a nezalívám do plna
Hnědé skvrny na listech anturie, 24.8.2015
Koupila jsem si tedy před pár měsíci novou, ale listy mi asi před měsícem začali dělat to samé jak na první fotce(minulá rostlina),zalívám ji jednou za týden do misky a mám ji na východním oknem.Myslím, že mi postupně zajde, jako ta před ní, tak... celý příspěvek >
Broučci na zelí, 9.8.2015 Obsahuje fotku
DDobrý den, chci se zeptat, co jsou broučci na zeli, kteři mi je asi ožíraji.Děkuji 
Vinná réva co stím?, 22.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat, čím trpí mé hrozny, je to padlí nebo plísen?Na stonkách jsou černé skvrny, listy také nejsou ok.
Jahody - je to choroba?, 18.6.2015
Je to odrůda Korona a plodí druhým rokem.Myslím, že tam byly rajčata nebo cibule.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika