Příspěvky uživatele - 220.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy plot u lesa, 18.1.2015
To máte pravdu, Tis je prakticky věčný, protože má spící pupeny a dá se zmlazovat hóóódně do starého. Prakticky se dá ve vhodnou dobu zmladit tak, že z něj zbydou jen kosterní větve a neznalý by to považoval za dekapitaci (pro smrk, jedli, borovici... celý příspěvek >
Zivy plot u lesa, 18.1.2015
Jestliže je to dlouhá nudle, tak určitě uvažujte o rozčlenění použitím různých skupin od stálezelených přes trnité po opadavé. S tisem Vás musím zklamat, některé zvířata mají v určitém množství snahu tis ožírat. Mají určitý práh, do kdy pro ně... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 18.1.2015
Instantní informace končí návodem, jak založit korunku. Po založení korunky je spousta různých řešení, podle založeného tvaru v kombinaci s vitalitou stromu, podnože a odrůdy. Vitalita se v průběhu roků mění... Za 3 roky nemusí platit... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 18.1.2015
To co jste vyznačil je to nejcenější co strom má = plodonosný obrost. To si chraňte - na tom budou květy a plody. Opravdu je potřeba alespoň trochu toho pokus-omyl pod odborným vedením. Tj. když bych přijel na Vaši zahradu udělat školení, tak by... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 17.1.2015
To je ta správná informace, školení na vlastní zahradě jedním člověkem, který má ucelený soubor zásad je nejlepší. Bohužel já jsem zdaleka.
Určení neznámé dřeviny, 17.1.2015
S přibívajícími tablety si na to budete muset zvyknout. Důvody jsou dva: tablet lze snadno otočit některé tablety mají funkci automatického otočení a vkládající vidí vždy svůj snímek nohama dolů (podle záznamů G-senzoru). Po vložení... celý příspěvek >
Papriky 2015, 16.1.2015
bohužel ale u těchto prémiových paprik jde o plody z F1ček a potomstvo je různorodé. Jinak ale třetí generace vybraná z nejlepších rostlin má něco do sebe. Takto mám například Ramiro (s přídomkem G8).
Náhrada trávníku, 16.1.2015
Ani mateřídouška ani tymián nezabrání prorůstání kostřavy červené. Spíše jde o to, mít tam takovou půdopokryvnou rostlinu, kterou je možné vyčistit herbicidem.
Dvoukolák - rekonstrukce a vylepšení, 15.1.2015
njn o Bordó nebo o žluté korbě jsem taky uvažoval, jenže s kárkou na silnici nejezdím, tak mi vyhovuje spíše barva ladící se zahradou.
Brambory hnijí ve sklepě, 15.1.2015
není, zdravé brambory jsou velmi variabilní k typu uskladnění a nic z uvedených " vlhkost, teplota, proudění-vyměna vzduchu, typ bedýnek, jejich čistota, výška vrstvy hlíz" nemá podstatný vliv na hnilobu. Většinu problémů si hlízy nesou již z... celý příspěvek >
Dvoukolák - rekonstrukce a vylepšení, 15.1.2015
nemám šablonu No asi to dopadne tak, že rám bude černý (té mám jen 2 deci) a korba bude hnědá (nebo zelená). Spíše přemýšlím o nějaké vychytávce na to, když vykládáte zeleninové přepravky a neodhadnete vyvážení kárky, tak se náhle... celý příspěvek >
Brambory hnijí ve sklepě, 15.1.2015
U brambor je důležité třídění před uskladněním. První třídění je při vybírání z řádku, druhé při vysypávání na skládku k oschnutí a zatáhnutí. Já osobně je nechávám 14 dní ležet na mlatu ve stodole, aby ty co mají náběh na hnilobu "ukázaly barvu".... celý příspěvek >
Dvoukolák - rekonstrukce a vylepšení, 15.1.2015 Obsahuje fotku
Jj. stará dobrá kárka v létě dostala v jednom kole novou duši a od té doby přemýšlím, jestli neudělat novou korbu. Klasika je sbíjená z prkem, luxusní z vodovzdorné překližky nebo nyní módnější levné OSB desky. Další věcí je jak vysoké sajtny, nízké... celý příspěvek >
Odstranění 2 kůry, 15.1.2015
Asi myslí borku, hrubou svrchní vrstvu na kosterních větvích a kmeni. Já osobně nic neodstraňuji, je to zbytečná práce, stromy rostou bez toho a žádná zdravotní rizika se nezvyšují. Spíše bych paní doporučoval zamyslet se nad bílením kmenů po... celý příspěvek >
Prunus fruticosa globosa, 15.1.2015
Při řezu po opadu okvětních lístků stačí ránu začistit u kůry žabkou a není potřeba ošetření balzámem a fungicidem. Při řezu v únoru je potřeba ošetření fungicidem a balzámem. Je však možné, že tlak mízy v březnu balzám odboulí. Při nesprávném... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika