Příspěvky uživatele - 105.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 420 SC návod, 18.1.2015
Jak už jsem psal. Ptám se proto, že podle manuálu, nejde tlačítko do pozice ON přepnout, protože se v té pozici prostě nezastaví!!!
Dolmar 420 SC návod, 18.1.2015
Chápu to dobře, že pokud neudělám studený start přes sytič, tak mi tlačítko do pozice ON - teplý start, prostě přepnout nepůjde? Mám tam čtyři pozice - tlačítko se dá nastavit do třech (sytič, stop, zámek)
Dolmar 420 SC návod, 18.1.2015
Ne, pokud páčku stlačím hodně dolů až přes vůli, tak se mi zastaví na zámku (označení obrázku, zámek) to podle návodu znamená, že do motoru nejde jiskra. Do polohy ON mi prostě páčka nejde dát. Jde mi dát pouze do horní pozice sytič, pak do pozice... celý příspěvek >
Dolmar 420 SC návod, 17.1.2015
Máte prosím někdo přesně tenhle typ pily? Mám ji nově a při prvním startu mi jde pila nastartovat jen přes sytič (poloha studeného startu) - nejde dostat ovládání do tlačítka ON (poloha teplého startu), Je dostat pozici pouze do sytiče, stop nebo... celý příspěvek >
Postupně hnijou všechny papriky, 25.8.2011 Obsahuje fotku
Viz foto, co s tím? Papriky mám již měsíc ve stádiu zeleném a čím déle jsou tím častěji se objevuje tato plíseň a papriky jsou v háji :(Jsou to červené, ale je otázka, jestli je nemám trhat zelené, abych o ně nepřicházel? :(Zatím se žádná ani... celý příspěvek >
Nahnilé papriky?, 23.8.2011
Děkuji a co s tím prosím dělat? Nějak jsem se to přesně nedočetl. Čím hnojit? Hnojím pravidelně kristalon plod a květ...
Nahnilé papriky?, 21.8.2011
Kde prosím mohu ty příznaky najít? A jak nahradit vápník? Děkuji moc.
Nahnilé papriky?, 20.8.2011
Dobrý den. Mám problém, pěstuji červené papriky a už druhá mi ještě předtím než by vůbec nějakým způsobem začala červena uhnila (hnědé měkké skrvny), paprika pak sama odpadla. Čím to může být? Přelití? Málo vody? Jaký to je příznak? Papriky mám v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika