Příspěvky uživatele - 81.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na určení odrůdy, 19.11.2010
Nebo Prim?
Očkovat nebo roubovat?, 19.11.2010
Preockovani podle pana Rezace je mozne jen na starsich kmincich, kde zase nejde pouzit klasicka kopulace. Takze pokud mate jednolete drevo, kopulujte! Me se osvedcilo dat jednoockovy roub z druhe strany ocka na podnozi. Podnoz teda rezu v kolinku, z... celý příspěvek >
Vlastní zkušenosti s roubováním révy, 17.9.2010
Isabela velmi spatne zakorenuje a zpocatku roste dost pomalu. Nekolikrat jsem pouzil jako bujnou podnoz Baco Noir (Bago) a vysledky jsou dobre. Je udajne jen tolerantni k fyloxere, ale mam nekolik starych keru (cca 60 le!) a rostou porad dobre.
Vinná réva - co je to za odrůdu, 17.9.2010
Podle lesklych listu bych to videl na nejakeho interspecifickeho krizence, z toho co mam doma se podoba treba Nero. Jestli listy aspon trochu zcervenaji, tak by to mohl byt on. Jinak urcit odrudu z fotky a zvlast male sazenice je u vetsiny odrud dost... celý příspěvek >
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 29.1.2009
Tak mrazničku bych nedoporučoval. Semena se nechávají stratifikovat třeba ve vlhkém písku v ledničce 1-4°C a je dobré začít s pěstováním na jaře v květináči. Trvá dost dlouho než vyklíčí, tak 3-4 týdny.
jedlé kaštany, 6.10.2008
Dobryý den, mám stejný problem a rada bych věděla jestli Vám někdo poradí co s tím děkuji 
Vhodná jabloň, 17.3.2008
Které odrůdy nabízejí přesně nevím, paní mi jich do telefonu řekla strašně moc a já si je všechny nezapamatovala, já sem si koupila Rubinolu, Hanu a Biogolden-nebo tak něco, to mi poradila ta paní. Otevírací dobu mají myslím od 8:00 ale určitě až do... celý příspěvek >
Vhodná jabloň, 14.3.2008
Dobrý den, tak musím po včerejšku poreferovat   Nokonec sem sehlala jabloně na A2 V zahradnictví v Židlochovicích u Brna, u paní Urbanové a bylo to tam moc fajn, odjíždělala jsem s výbornou náladou a dobrým pocitem, jak sem pěkně nakoupila a... celý příspěvek >
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Tak jsem si do těch Tuřan raději zavolala a sdělili mi, že na vyšších podnožích nic nemají, tak zkusím ty Želešice a Šebrov a snad někde pochodím. Ještě jsem se chtěla zeptat zda existuje nějakej fígl při sázení jabloní.
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Hm, tak to abych si vzala dovolenou :-(
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Prosím vás, mohl byste mi pospsat, kde to v těch Tuřanech najdu a jestli víte, tak i otvírací dobu? Moc děkuji.
vhodná hrušeň, 11.3.2008
Já jsem to myslela "obrazně" že bych potřebovala odrůdu, která je co nejméně náročná na "údržbu" hlavně pokud se týká postřiků, ty mi nejsou moc sympatické. Jedná se mi hlavně o to, aby ten stromek vypadal hezky a hrušky byly... celý příspěvek >
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Nevím jestli sem to správně pochopila, to jako, že si mám sehnat stromek s vyhovující podnoží bez ohledu na odrůdu a tu tam pak doroubovat?
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Děkuji za rady, chtěla bych na zahradě asi 3 jabloně a cca 2 hrušně a nejlíp, aby dozrávaly postupně (ale není to nutný). Jenže včera jsem se byla dívat v brněnském čtyřlístku a byl tam moc sympatický mladík, který mi sdělil, ze mají jen zákrsky a... celý příspěvek >
vhodná hrušeň, 10.3.2008
Dobrý den, potřebovala bych poradit odrůdu hrušně (jabloně), vhodné do zahrady spíše okrasné než do sadu, tj. aby se pod ní dalo chodit mohla růst jako solitera a byla rezistentní proti škůdcům a nemocem. Bylo by to na slunné stanoviště, do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika