Příspěvky uživatele - 210.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Králící a kukuřice, 25.5.2018
A co bio kukuřice, není lepší dávat jim tu?
Poškozený kmen jabloně, 13.1.2015
Zdravím Všechny odrůdy a podnože rostou jinak jinak by je nemělo smysl používat. Na bujné odrůdy se používá slabá podnož a na slabé odrůdy se používá silná podnož. Podnož u stromků je jako motor u auta. Taky si auto vybíráte podle výkonu... celý příspěvek >
Poškozený kmen jabloně, 13.1.2015
Zdravím Váš stromek díky oklepání kmínku sekačkou dostal nekrotickou rakovinu dřeva. Podle fotografie je poškození rozsáhlé a na hraně likvidace stromku. Je to na Vás jestli mu objetujete čas a úsilý na udravení z vlastní nezodpovědnosti.... celý příspěvek >
Autento, 13.1.2015
Zdravím Vás i Slovensko Nevím jaké zkušenosti jsou u Vás se škokou Plantex. Je mi líto, že ovocnářství na Slovensku lítá ode zdi ke zdi a hodně mě mrzí osud Bojnice byl jsem tam osobně.  Buďte rádi, že máte prof. Hričovského. Jestli Vám mohu... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 13.1.2015
Pro upřesnění p. PP přidal do Vašeho vlákna degustaci z ValMezu a na tu jsem reagoval. Přímo Vašeho tématu se to netýkalo. To je to co jsem tu už několikrát psal, aby tu někteří nevsunovali podotázky. Potom vzniká nedorozumění. Omlouvám... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 13.1.2015
Zdravím O Vámi umistněnou z roku 2013. Nějak se mi objevila mezi novými reakcemi. sadař vlada
Hardyho - pro a proti, 13.1.2015
Ahoj Ondro Víš ono měli by jsme si uvědomit, že odrůdy dosahují určitého věku a i kdyby byl pěstitel sebelepší tak smrt ani u ovocného stromu neobelstí. Odrůdy rychlého vývoje a i středního vývoje mají problém i na semenáči dožít 50 let a ti... celý příspěvek >
Autento, 7.1.2015
Zdravím To nechápu, proč zákazníci vrací stromky, když místo B VA 1 dostanou B VA 2. Obě tyto podnože jsou semenáče a bujné a není mezi nimi ani moc rozdíl v povaze. Za to v podnožích jabloní, kde je velký a markatní rozdíl v povaze podnoží... celý příspěvek >
Autento, 7.1.2015
Zdravím p. Aloise Tak teď se musím přidat k Vašemu názoru. Objednal jsem si u Zázvorky Červeného ďábla. Stromky přišly kvalitně zabalené a byly pěkné. Mají dva štítky jeden typizovaný kde bylo napsáno Red Devil podnož M9 školka Plantex SR a... celý příspěvek >
Rubín a jeho barevné mutace, 6.1.2015
Zdravím Mám takový dotaz, kde bych se mohl s Moravii setkat a vidět ji? sadař vlada
Drnovice 2013, 5.1.2015
Zdravím PP Napřed bych rád pozdravil Zdeňka Šimurdu a ostatní. Této degustaci múžete naprosto důvěřovat, kde tito lidé se pečlivě starají o ovocné stromy v drsných podmínkách Beskyd. Pro mě je tato degustace o hodně věrohodnější než z Hořic nebo... celý příspěvek >
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 5.1.2015
Zdravím Mě neustále zkouší odrůda Jonathan, ať udělám co udělám pokaždé reaguje jinak a častečně i Lucasova. Odrůda Topaz mě docela vytáčí. A jak je to u Vás??? sadař vlada
Rubín a jeho barevné mutace, 5.1.2015
Zdravím Musím zde pochválit redakci Zahradkáře a D. Nesrstu za krásný článek o Rubínu v časopise Zahradkář Leden 2015 Musím se zde připojit a souhlasit s p. Nesrstou a vřele doporučit tuto odrůdu pro odpůrce řezu ovoc. stromů a neználků... celý příspěvek >
Zelené jablka (zimní) - Knížecí zelené, 5.1.2015
Zravím Na našem trhu je málo zelených odrůd.  Mohlo by Knížecí zelené se stát českou Granny Schmit?  Trochu se jí i přibližuje Goldstár. Proč se u nás nemnoží zelené odrůdy, když je Granny stále v kurzu? sadař vlada
Hardyho - pro a proti, 4.1.2015
Zdravím 189156 Nevím kde jste přišel na názor, že Lucasova se u nás nevyskytuje. Tato odrůda patří k pilířovým zimním odrůdám hrušní. Ruku na srdce kolik Ha hrušní se u nás pěstuje- výsledek ubohost Lucasova je odrůda krátkého vývoje... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika