Příspěvky uživatele - 233.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak nejlépe a čím vyčistit demižony před naplněním slivovicí, 13.1.2015
Horkou vodou bych to nedělal, demižon může prasknout, Už se mi to stalo.
Moštoměr versus Cukroměr, 8.12.2011
Díky, moc jste mi pomohl
Moštoměr versus Cukroměr, 3.12.2011
chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte měřil jsem prokvašení kvasu refraktoměrem a ten mi ukázal hodnotu 11 brix a pak jsem to změřil cukroměrem a ten mi ukázal hodnotu 5 jestli jsou nějaké tabulky na přepočet
Okružní pila Hecht 822, 6.11.2008
Zítra kouknu co je to za typ motoru a napíši.
Okružní pila Hecht 822, 5.11.2008
příkon 2.2 kW a výkon 1.6 kW... a délku potřebuji tak max 20 mertů.. Respekt k těmto strojům mám, doma jsem řezala na klasické, ale tu je jen větší sice s kolébkou, ale té se opravdu bojím. Proto tento menší typ, jen v elektrice se fakt... celý příspěvek >
Okružní pila Hecht 822, 4.11.2008
Prosím o radu, koupila jsem si okružní pilu Hecht 822, neboť se velké cirkulárky bojím a potřebuji pořezat větve.Nevím však jaký správný kábl si koupit a jak může být maximálně dlouhý, abych něco nepokazila. Sousedova rada, že stačí obyčejný neb je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika