Příspěvky uživatele - 59.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej na mahagon, 10.4.2015
Zkusil jsem olej značky Poliboy a nemohu si jej vynachválit. Šetrně ošetří dřevo. Teakové dřevo má přirozený zlatavý nádech v barevných hnědých odstínech a nádherný povrch. Častým používáním a díky venkovním vlivům se snižuje obsah oleje, který je... celý příspěvek >
Olej na mahagon, 1.4.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal jaký olej používáte na čištění a renovaci mahagonového zahradního nábytku. Hledám nějaký olej, který opravdu vrátí dřevu barvu a já jej nebudu muset (s nadsázkou) nanášet obměsíc. Na internetu se moc neorientuju a rád... celý příspěvek >
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 13.1.2015
Já si myslím že kamenný koberec se k obložení hrobu určitě použít dá. Ačkoliv jsem to tedy v praxi nikdy neviděl a nevím jestli není estetičtější obložit jej klasickými kamínky bez použití pojidla na bázi pryskyřice.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika