Příspěvky uživatele - 117.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsevní substrát, 19.3.2015
Zajímalo by mě jak je to s propařením tohoto substrátu v mikrovlnce. Nezničí se tím i nějaké ty věci co by měli pomoci?
Jaká rajčata na kečup, 18.3.2015
A nějaké nové odrůdy vhodné na kečup?
Přístavek k zahradnímu domku, 7.1.2015
O téhle metodě jsem na začátku taky přemýšlel ale není to můj pozomek ale pronajatý od města takže do toho nechci vrážet tolik penez. A právě to bednění jsem tak nějak myslel ale to bych pak zdi taky nejspíš musel udělat ze dřeva co? A nevím jak... celý příspěvek >
Přístavek k zahradnímu domku, 7.1.2015
Proč by mi to mělo spadnout na hlavu... původní chatka je v pohodě... jen opravím sokly... fotky jsou jen toho dřvěného přístavku a ten chci zničit a vystavět nový
Přístavek k zahradnímu domku, 7.1.2015 Obsahuje fotku
Zdravíčko, potřeboval bych poradit jak realizovat přístavek k stávajícímu zahradnímu domku (podsklepenému). Původní majitel si chatku rozšířil slylem... co najdu to tam dám a podlaha a vlastně vše tam je tak trochu zkopce apod. Přístavek je na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika