Příspěvky uživatele - 98.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Shanim VVA-1 Krymsk, 26.4.2016
Spatne spatne jsem dopadl. Nekolik lidi me ale od teto podnoze odrazovalo, takze me to ani nemrzi. Nakonec jsem pouzil Pixy, St. Julien a zelenou ryngli.
San Castrese, 15.6.2015
Cau Petre, a kde jsi slysel, ze je ranna? Ja o ni teda moc nevim, ale mel jsem ji za pozdni. Google rika, ze je zhruba jako Velkopavlovicka (podivej se na osmou stranku)
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
Pro x.x.125.72: To budte rad, my jsme nadavali i se sousedem. Bydlim v ulici u Svratky, tak to bude asi velky faktor... obzvlast ted kdy je pres den 15 a v noci 0
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
V Zidlochovicich byla kolem seste rano jinovatka a pul stupne, taky zadna slava. Pritom mely byt 3-4
Hrušky, 31.1.2015
Je to sranda, kdyz uz i u nas clovek v zime koupi melouny z Brazilie, tresne z Chile, nebo merunky z JAR. Hlavne ty merunky v prosinci za 35Kc me prekvapily
Jayhaven, 6.1.2015
Limbach ma ted "vyprodane" u vseho. Obchod otviraji podle jejich stranky nekdy v lednu, tak bych to byt vama pak znovu zkontroloval Dalsi obchody s Jayhaven: Zahradníctvo Iveta, Bratislava - Rusovce Kvety Klívia, Bratislava -... celý příspěvek >
Autento, 5.1.2015
Aneb "Najdete deset rozdilu". To je teda sila... no co, jejich vizitka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika