Příspěvky uživatele - 99.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, 8.1.2015
Bohuže půu terou bych mohla prohnojit ze nemám (z 90% břidlice). Záhon je 3x11metrů, tak je nereálné získat půdu. Hnůj byl za odvoz. Letos jsem stromky podsypala štěpkou. Uvidím co mi stromky a keře po postřiku provedou. ještě mám na zahradě na... celý příspěvek >
Padlí, 4.1.2015
Hnědnutí okrajů listů jahodníku.
Padlí, 4.1.2015
Toto dle mého názoru není to co mé jahody měli
Padlí, 4.1.2015
toto odpověď nechápu
Padlí, 4.1.2015
Výnos mám výbrorný, spíše nestíhám sklízet ;)
Padlí, 4.1.2015
Stříhám nodborně, protože odborník nejsem ;) a ani netvrdím že jsem. jj vím, ale když to nemá čím člověk naředit, tak je ráda aspoň za něco kvalitnější než je místní jíl s břidlou. Aha 20 metrů není žádná vzdálenost - to je k vzeku. Padlí na... celý příspěvek >
Padlí, 4.1.2015
No já jsem cukety pěstovala poprvé v životě, a tak mě jejich zelená hmota nemile překvapila a to že se padlí šíří z nich jsem netušila. Letos to jednou stříknu - pro jistotu a uvidím co mi to udělá během vegetace. Stromky jsou zasazené v novém... celý příspěvek >
Padlí, 4.1.2015
Angrešt byl zasažen minimálně, ale ostatní nevypadli dobře uvidím až dobře všechno zakoření. Loni jsem ještě udělala tu špatnou věc, že jsem pod stromky zasáezla cukety a k plotu fazole, tím tam byla zvášená vlhkost a celkově to tam byla příliž... celý příspěvek >
Padlí, 4.1.2015
A ještě jedna otázka, mohu stříkat všechny keře(ryíz angreššt, mochyni, kustomnici i oboje boruvky ve stejném termínu?
Padlí, 4.1.2015
Keře jsou pořízený loni, bohužel jsem se neinformovala na jejich odolnost - podruhé tuto chybu neudělám, všechny angršety i rybízy mám na ve stromokvé formě. Termínově to vychází (když se už loni padli obějvilo) cca na jaký termín?
Padlí, 4.1.2015
Dobrý den, loni jsem založila záhon s rybízem, jostou, angreštem,  mochyní akustovnicí čínskou a o kousek dál mám kamčatské a kanadské boruvky a vše to má padlí a opravdu nevím kdy to mám stříkat, aby to byo efetivní.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika