Příspěvky uživatele - 101.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3, 12.8.2016
Vím že je to prasárna a u jakéhokoliv z místních servisů bych to měl za min. polovinu ale v ten moment jsem myslel na tu běžící záruku.Ale zřejmě jsem měl smůlu celkově na kus protože jsem už reklamoval lanko pojezdu které vyjelo z nalisování u madla... celý příspěvek >
Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3, 11.8.2016
Bylo mě zděleno že karburátor musí demontovat a vyčistit ultrazvukem dělají to přímo v Briggsu myslím si pokud bych na to nepřistoupil měl bych po záruce na motor.Oni by to uvedli do záručního listu že byl problém s karburátorem ale to jsem se jenom... celý příspěvek >
Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3, 8.8.2016
Dobrý den obracím se na Vás s žádostí o názor který se týká neuznané závady na sekačce Dolmar PM 4601 S3 která je stále v záruce.Závada se týká ůdajně zaneseného karburátoru z důvodu používání nekvalitního benzínu po celou dobu co jsem sekačku... celý příspěvek >
Rozhodnutí husqvarna lc 356v nebo Dolmar PM5101S3, 25.4.2015
Já k tomu můžu říct tohle koupil jsem na jaře Dolmar PM 4601 S3 což je to sámé jako Vámi navrhovaná akorád v menším provedení.Zároveň jsem to porovnával s modelem který přišel jako novinka 2015 a musím konstatovat že se prakticky v ničem zásadním... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 5.3.2015
Jak už jsem psal jedná se mě o porovnání dvou modelů a to Stiga combi 48SQ Dolmar PM 4602S ceny obou modelů jsou prakticky stejné tak nevím kterou zvolit. děkuji Petr
Výběr sekačky, 4.3.2015
Moc děkuji všem za rady a názory.Ze začátku jsem byl rozhodnut pro Stigu combi 48S s tím že mě bude stačit pořád jsem to porovnával se sekačkou kterou jsem používal do teď a to albý motor B/S v kombinaci se záběrem 45cm.Postupem času jem se rozhodl... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 4.2.2015
Dobrý den chtěl bych poprosit jestli někdo nemá zkušenosti nebo alespoň nějaký názor na sekačku Vari 590H pokud by jsmme ji mohli porovnávat s doporučovanou Stigou combi 48SQ děkuji za názor. Petr
Výběr sekačky, 7.1.2015
Všem Vám děkuji za rady a názory můj poslední dotaz spočívá v tom že mám možnost koupit Stigu Combi 48S a to za 7000kč je v akci tak se chci zeptat jestli je to dobrá volba v té zaplavě čínských sekaček jestli ta cena není moc na ukor kvality na mě... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 4.1.2015
Mockrát děkuji za příspěvek který mě jenom utvrdil v tom že není pravidlem pokud si člověk připlatí tak ještě neznamená to že získá očekávanou kvalitu.Měl jsem možnost si uvedenou sekačku Weinbang WB 456 SKL osahat v obchodě a taky na mě udělala... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 3.1.2015
Díky za radu popravdě já pří výběru už jsem prošel všechny značky a stále více se v tom strácím.Když jsem začínal vybírat tak jsem si říkal že podmínka je motor briggs and stratton ale někde tady na foru jsem četl že ani ty čínské motory nejsou upně... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 2.1.2015
To se omlouvám a doplňuji že požedavek je na benzinovou včetně pojezdu jak jsem psal vím že to nebude žádná hitparáda všechno se dneska šidí ale snad se najde mezi tou záplavou čínských šmejdů alespoň nějaká lepší čína.
Výběr sekačky, 2.1.2015
Chtěl bych poprosit o radu při výběru sekačky na nadcházející sezonu.Možná se to zdá být brzy ale dneska čas tak rychle letí tak to nechci nechávat na poslední chvíli.Cena sekačky by neměla přesáhnout 10 000kč vím není to žádna sláva ale snad se... celý příspěvek >
Kde vyraba Dolmar, 23.10.2014
A jak je to s kvalitou těch modelů vyrobených v Číně.Popravdě co jsem procházel obchody tak právě Dolmar na mě udělal nejlepší dojem co se týče kvality zpracování.Ještě dobře vypadala Stiga taky solidní konstrukce a ovládání. Mám totiž vybranou... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 14.10.2014
To jsou ceny co mě byli nabídnuty od prodejců v mém okolí nechci kupovat sekačku přes internet kvůli záruce a servisu a je to al-ko o tolik lepší než ten dolmar.A to že je dolmar číňan jsem nevěděl ale ani mě to nepřekvapuje popravdě která sekačka... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 14.10.2014
Takže ještě jednou se sem vracím s prozbou o radu.Vybírám novou sekačku a po pečlivém procházení různých prodejců a servisů mě nejvíce zaujala sekačka Dolmar PM4601S3.Měl jsem v hledáčku i Stigu Turbo 48S ale neměla regulaci pojezdu a příplatek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika