Příspěvky uživatele - 32.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Minaret, Marlen, Svatava, 2.1.2015
Pane Petře, máte pravdu, v určitých ročnících je delší kvetení výhoda, ale pozdější počátek květu by byl ještě lepší. S tím převálcováním si netroufám odhadovat, vždyť meruňky typu VP se hřejí na výsluní již nějakých 200 let. Možná budou nějakou dobu... celý příspěvek >
Minaret, Marlen, Svatava, 2.1.2015
Pane Petře, s odrůdou Marlen již nějaké malé zkušenosti mám. V literatuře se uvádí, že nakvétá později než VP, což nemohu potvrdit, u mě nakvétají stejně. Marlen kvete jen o trochu déle, řekl bych, že méně hojně. V plodových znacích je obtížné obě... celý příspěvek >
Harogem, 2.1.2015
Pane Petře, Veselka teprve vstupuje do plodnosti, první plody nemá cenu hodnotit, ale deformované nebyly. Darina je u nás spíš sladká, středně vláknitá, zdá se mírně sušší - ne moučná, aroma celkem příjemné, na stupnici chuti od 1 do 9 si zaslouží 7.... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 2.1.2015
Bergerac mi přivezla dobrá známá z Německa někdy v roce 2000, u nás byl povolen asi o dva roky později. V nabídce školek se příliš neobjevuje. Na Vaše zkušenosti s odrůdou Bergarouge jsem zvědavý. Škoda, že zraje v době Velkopavlovické, v budoucnu... celý příspěvek >
Harogem, 2.1.2015
Strupovitost peckovin u nás zatím žádné škody nepáchá, ale s hodnocením chuti s Vámi plně souhlasím. Pro velmi dobrou chuť je zapotřebí důsledné probírky plůdků (snad nejplodnější odrůda v sadě) a samozřejmě teplé léto. V odolnosti květů proti mrazu... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 2.1.2015
S podnoží GF-667 žádné zkušenosti nemám, ale v zahraničí je hodnocena kladně. Meruňky na St. Julian A u mě rostou o cca 30% slaběji než na semenáčích ZR. Všechny meruňkové odrůdy na St. Julian A velmi bohatě kvetou a následná probírka plůdků je... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 19.2.2011
  když myslíte můj názor najdete viz příspěvek pana J.S. Děkuji, krásně vystiženo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika