Příspěvky uživatele - 44.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stopy ve sněhu, 4.1.2015
Děkuji za radu a Lucka jméno mé (slečna již dávno ne) a těší mě Josefe . Jakmile opět na něco takového na zahradě narazím, vyfotím s metrem. Doufám ale, že už nenarazím...  A žádné krmítko tam nemáme, vlastně nic, co by se dalo jíst. V... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 4.1.2015
Děkuji moc a jakmile napadne nový sníh a opět se vyskytnou stopy (doufám, že už nevyskytnou), fotku pořídím i s měřítkem. Lucka - dcera Zdeňka
Stopy ve sněhu, 4.1.2015
My kanálky nemáme. A nejsou ani v okolí. Ale děkuji za radu.
Stopy ve sněhu, 4.1.2015
My kanálky v okolí nemáme a nejsou ani v okolí. 
Stopy ve sněhu, 3.1.2015
Tak co tedy myslíte Vy? Děkuji.
Stopy ve sněhu, 3.1.2015
Děkuji moc, potěšil jste mě. Veverka by byla fajn. Vlastně brala bych cokoliv -  i slona, jen prosím ty myši ne! 
Stopy ve sněhu, 1.1.2015
Děkuji Vám za vyjasnění. Ano, pecky trnek - to je ono! Vžyť my jich kolem zahrady máme plno. Vidíte, to mě nenapadlo  ! 
Stopy ve sněhu, 1.1.2015 Obsahuje fotku
A ještě druhá fotka...
Stopy ve sněhu, 1.1.2015 Obsahuje fotku
 Také mě to udivilo... Tady přikládám fotky. Myslím, že hovínka jsou již pár dní stará.  Velikost tak 3 - 4 cm na délku - šířka 0, 5 - 1 cm. Ty pecky tam jsou.  Že by byl náš nezmámý v lese u dvanácti měsíčků? PS: A teď koukám, že... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 1.1.2015 Obsahuje fotku
Ano, stopy tam pokračují. Přikládám fotku. Děkuji za odpověď. Zdeňkova dcera.
Stopy ve sněhu, 1.1.2015
Děkujeme za Vaše odpovědi. A ještě dodám, že kousek od stop byla hovínka s peckama od třešní. Myslela jsem, že je to kuna... nebo lasička? Zdeňkova dcera.
Stopy ve sněhu, 1.1.2015
Já jen doplním k otázce tatínka Zdeňka, že domek je na okraji obce u pole, louky a nedaleko malého potůčku. Soused je jeden - ne trvale žijící a velmi pořádný. V domku v současné době nikdo nebydlí, všude je uklizeno, čisto, žádná domácí zvířada.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika