Příspěvky uživatele - 14.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kotvičnik, 28.10.2017
Dobrý večer, podle dostupnych informací se čaj z kotvičníku ma vařit 20-30 minut
Kotvičnik, 28.10.2017
Dobrý den. Jak správně sušit kotvičník? Na slunci nebo ve stínu
Jahody, 1.6.2017
Dobrý den.Hnojím na jaře tekutým hnojivem Hoštice jahoda protože jsou na zelene netkance půda písčitá zálivka je malá spíše přírodní déšť kterého je málo.Toto se stalo poprvé, jinak loni a předloni byla ůroda maximální
Jahody, 31.5.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co se stalo s dvouletými sazenicemi jahod. Je na nich spousta drobnych plodů které už začínají červenat a už zřejmě nevyrostou
Zavlažovací hodiny pro samospád, 19.5.2017
Dobrý den viděl jsem je na sbazaru nepoužité
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 4.5.2017
Tak nevím, ale domnívám se že Previcur se používá proti padání klíčních rostlin a to zálivkou.
Mráz, 18.4.2017
Dobrý den..Dle aktualit Agrobio je možno předejít mrazovým škodám postřikem mědnatými prostředky 1-2 dny před očekávaným mrazem
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 6.4.2017
Dobrý den. Mohu se zeptat čím přisvěcujete?
Papriky pro 2017, 18.2.2017
Záleží na velikosti a teplotě okolního vzduchu asi 15-25w.Další dobrá věc sadbovač B-3012 firmy Isolit.Bravo, levnější 628 Kč.
Papriky pro 2017, 18.2.2017
K sehnání v growshopech ale dost drahé 2000Kč
Papriky pro 2017, 18.2.2017
Nemám kupovaný vyhřívaný skleníček, stejnou službu mi dělá truhlík opatřený 3mi žárovkami 7,5w E14.Bez něj bych papriky a zvláště chillí nevypěstoval. Na dopěstování používám skleník do skleníku s topným kabelem 200w a termostatem.
Papriky pro 2017, 18.2.2017
Dobrý den.Inspirován mnoha zdejšími přispěvovateli vysel jsem papriku z vyloupaných semen z marketu. Jaké bylo moje překvapení, když po10 dnech ve vytápěném truhlíku /30st./ani náznak klíčení. Truhlík jsem rozhrabal a zjistil že všechna semena jsou... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 16.10.2016
Dobrý den. Paprika Rodrigo bohužel v nabídce AEV-Vs není a ani jinde jsem ji nenašel i když paprik tam mají habaděj
Cesnek mi nejde jako babicce, 11.6.2016
Moje domneka je že se to ovlivnit nedá asi se to šíří vzduchem.nejsem přítelem chemie asi jsou postřiky viz vlákno bílá sklerociová hniloba
Cesnek mi nejde jako babicce, 11.6.2016
Dobrý den. Bílá hniloba česneku to je prevít.Bojuji s ní několik let a je to marný, je to marný, Střídám stanoviště.desinfikuji dusíkatým vápnem, mořím sadbu, zalévám Gliorexem.sázím skoro až v zimš. Každý podzim si říkám už ho nebudu sázet.Přitom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika