Příspěvky uživatele - 90.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pinova - neznáma choroba, 30.12.2014
"Vaše foto je názorná ukázka nekrotické rakoviny dřeva". To už jste napsal jednou, pane Kaněro, nyní to opakujete podruhé. Mám k Vám prosbu. Mohl byste prosím jasně definovat, co je to nekrotická rakovina dřeva jaké jsou její symptomy? To proto,... celý příspěvek >
Jak donutit prokvasit zbytkový cukr 10,5 Brix?, 28.12.2014
Kvasinky a živnou sůl Vínka bych nezatracoval. Použil jsem je letos pro pokusy s jablečným vínem a mošt se normálně rozkvasil. Když se snížila teplota v místnosti pod úroveň, která zastavila kvašení a víno bylo ještě příliš sladké a málo alkoholické,... celý příspěvek >
Uchování a konzumace moštu, 27.12.2014
Rozmražený mošt je možno vložit do ledničky, kde vydrží v původním nezkvašeném stavu nejméně týden. Když nám mošt dochází, rozmrazíme si další kousek. Jinak já letos testuji jednoduchou konzervaci moštu dle pana Miloše, čili mošt v uzavřených... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 27.12.2014
Sousedův strom byl před několika lety necitlivě a neodborně ořezán, chce se mi napsat - barbarsky. Metoda řezu - "na pahýly". Strom, který byl v době řezu ještě v dobré kondici na to zareagoval tak, že ze spících oček na pahýlech vyrašily mladé bujné... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 22.2.2014
Pane Paľo:, zkuste mi prosím odpovědět na to, na co jsem jse zeptal. Děkuji.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 29.12.2013
Výsledky této degustace jsou pro mne důkazem, jak je v ovocnařině všechno relativní.
Jaká je to choroba?, 5.7.2013
Pane Vimone, myslím si, že u vás to není žádná černá hniloba, ale zase zde v poslední době stále častěji diskutovaný výživový deficit. Úplně stejně jsme měl loni postiženou odrůdu Somerset seedless. Chyběl jí hlavně hořčík.
Vylamování květů u mladých stromků, 5.7.2013
Jasně, že můj "srovnávací test" je ryze subjektivní, laický. Nicméně jeho výsledek je natolik jednoznačný, že já osobně již nepotřebuji konat nějaké další podrobnější objektivní analýzy. Aktivační účinky koncentrovaných sponátů neznám, doma je... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 5.7.2013
Aby někoho nemátl komentář pod tou fotkou, kterou jsem loni do jiného vlákna vložil já a Mirek nyní na ni vložil odkaz. Půdním rozborem byl krom jiného zjištěn vysoký deficit hořčíku a nikoli draslíku, jak jsem se původně domníval. (Dále byla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika