Příspěvky uživatele - 128.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy řezat maliny?, 25.12.2014
Děkuji za rychlou reakci. Jsem v pěstování remontantních malin začátečník, vysadil jsem je teprve předloni (20leté zkušenosti mám jen s jednouplodícím Bulharským rubínem a Lloyd Georgem, které každoročně přinášejí nádhernou úrodu ve 22 metrů dlouhém... celý příspěvek >
Kdy řezat maliny?, 25.12.2014
Máte zkušenost s porovnáním celkové úrody v jedné sezóně u remontantního žlutého maliníku ve dvou pěstitelských módech: 1. ponechání loňských letorostů s odříznutím odplozených špiček a plody z počátku léta na nich + další pak na podzim na koncích... celý příspěvek >
Karina, 26.9.2014
Karinu mám v podobě štíhlého vřetene roubovanou na kdouloni, souhlasím, že růst je velmi pomalý, ale plody jsou exkluzivní, hmotnost kolem 300g, mnohé přes, vynikající chuti navzdory tomu, že zahrada je na Vysočině ve výšce 460 m.n.m. na severním... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika