Příspěvky uživatele - 106.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová D 6100, rady do začátku, 24.1.2016
Huska má bohužel nejkvalitnější olej do benzínu, má na to patent a ostatní se na takovou kvalitu tudíš nedostanou.Pokud na záběh použije tazatel jejich olej stačí poměr 1:33.na prvních pět nádrží, na dalších pět 1:40,to že zajíždíte pilu na poměr... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 23.1.2016
Chtělo by to navštívit (někoho co s pilou dělá),aby Ti vysvětlil základy, či s vypůjčit knihu o motorové pile, takto je to na dlouhé lokte.Jsem z toho úplně nepříčetný, když někdo řeší značku řetězu a né (základy),tedy rozměr, což je dělení a šíře... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 22.1.2016
Prodejce tě rád uvidí když co nejdříve zajdeš pro novou pilu.Ten poměr oleje je dán u Sola a ti s Dolmarem spolupracovali na vývoji, karbonu se obávat nemusíš, je to jen reklamní trik, horší je (servanej)nikasil od chudé směsi, když se motor nestačí... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 22.1.2016
Pokud chceš mít po prvních hodinách provozu pilu o pár let starší, maž jak píšeš, válec se hned odrbe a pila pojede jak šlak, otázkou je jak dlouho.Novou pilu zajíždím klidně na poměr 1 ku 25,deset nádržek, pak poměr daný výrobcem, dosud jsem nic... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 8.12.2015
Solo je bohužel po smrti, firma dala ruce pryč od výroby pil, je to obrovská škoda!!!
MF 70 a 4taktní motor, 12.6.2015
Prohlédněte dobře a vyfoukejte filtr vzduchu.
Jak zvolit lištu?, 13.4.2015
V prvopočátku, bych se zamyslel nad (nutností)nové delší lišty.Poukazuji zejména na skutečnost, že i krátká lišta v (dobrých) rukou pořeže většinu dřeva, druhým (problémem),je výkon motoru pily,(zvládne delší lištu).? Jinak na internetu nejdete... celý příspěvek >
Jednoduchý gril, 10.4.2015
Základ by měl sahat do nezámrzné hloubky, dalším pravidlem je, že čím menší stavba, tím mohutnější základ.
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Ještě připomínka k výměně lišty a řetězu,1,5 a 1,3 je v řezu podstatný rozdíl,1,5 (bere)o poznání víc.Zajímalo by mne i proč tazatel zvolil užší řeznou soupravu.
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Na fotu nového nebroušeného řetězu vidím hodně tupé ostří, tak nevím co si o tom mám myslet?
Pila Fuxtec - KS - 162, 21.3.2015
Jestli to chápu dobře, tak osadit pětatřicítkou lištou od Oregonu a je to na domácí výrobu palivového dřeva vcelku (dělo),za ty peníze!!!
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 22.2.2015
Pořadí je dáno už v nápisu příspěvku...
Pila ktera vydrzi, 8.2.2015
Je to jako krájet máslo, na záběh pily dobrý.
Dolmar PS 350, PS 420, 8.2.2015
Zdravím Romane, líbí se mi Váš přístup k problematice výběru motorové pily.Naprosto s Vámi souhlasím v tom, že každá práce vyžaduje určitý typ nářadí, jinak trpí obsluha, nebo stroj.Jako majitel několika typů pil (výkonově),se na danou problematiku... celý příspěvek >
Dolmar 420 SC návod, 17.1.2015
To jsem zvědav, jaká otázka bude následovat, když už jsem antitalent, tak nešetřím a jdu si pro pilku tam, kde mi jsou schopni poradit.Mám skoro strach, aby si dotyčný tazatel neublížil, když už o té pile (tolik ví).Pár (umělců),jsem již potkal a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika