Příspěvky uživatele - 114.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dyne pečárka, 19.5.2017
Dobrý den..kde prosim sezenu dyni pečarku? Dekuji
Filtrace z IBC kontejneru, 22.4.2017
Pěkný večer.Má někdo zkušenosti s IBC kontejnerem po jednosložkovém polyuretanovém lepidle?Vyškubat ho z kontejneru?-jde to blbě-nebo po vytvrdnutí je neškodlivé? díky
1.řez hrušeň Wiliamsova, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosím poraďte mi jak nejlépe založit korunku..Dnes jsem koupila hrušeň WILIAMSOVA podnož Kavkazska..dekuji Bea
Staré a nové slepice, 13.3.2017
Slepice nemixujte, staré i zabijí nové, silnější utlučou slabé.Kohout možná udělá pořádek, ale možná... Kupujte jeden druh a máte klid.
Chov pstruhov, 13.3.2017
Tak to je pěkná nádrž.To máte siveny nebo duháky.Já napustil siveny a po zimě je nemůžu najít... Byly rozkrmené granulema, pak jsem tam pustil střevličky a přišla zima, doufám,že jich pár přežilo a živí se střevličkama.Dám do vody kamerku a... celý příspěvek >
Úhyn ryb v jezírku, 12.3.2017
Když máte kompresor v mínus pětadvaceti stupních, jak letos bylo, foukáte tento vzduch do vody a ochlazujete ji.Měl jsem proto kompresor v krabici, kterou jsem lehce zaizoloval hrubou geoškou a sněhem, v bedně teplovzdušný ventilátor nastavený na... celý příspěvek >
Úhyn ryb v jezírku, 12.3.2017
Máte po zimě změřeno pH vody? Bakterie jste dával dle návodu? Nebylo to včas? Ještě není teplota.Jaké jídlo jte dával? Teplota vody?
Chov pstruhov, 9.3.2017
a vydržely dva měsíce ledu a bez krmení?Jinak se dá diskutovat, ale když je tady víc lidí a zrovna u compu.
Chov pstruhov, 7.3.2017
A krmil jste přes zimu?
Úhyn ryb v jezírku, 6.3.2017
Vzduchování, musíte mít ale v teple, né v mínus dvaceti.
Jaký štěpkovač nebo drtic, 6.3.2017
Těžko říci, mnohé jsou velmi podobné, neřku li stejné a valná většina se montuje v číně.Uvažoval bych nad hechtem, extolu,dolmar.
Uzení masa studeným kouřem, 5.3.2017
V tématu A až Z o uzení je pár receptů studeným kouřem.
Jaký štěpkovač nebo drtic, 5.3.2017
Pěkný den, mám sice z aukra nějaký dovoz z německa, ale jinak teď mají obdobné v akci v Maunf... s motorem 2500W a 2800W.Do toho bych šel, já mám tuším 2600W a krásně to krouhá do 4 cm větve.Teď je akce za 2700kč, já dával skoro 5 tisíc.Mám ho asi 6... celý příspěvek >
Prvni moje uzeni, 27.2.2017
Pěkný den, maso jsem udil větší, kilo a půl a stačilo 6 hodin od 60 do 75 st.Maso jsem po 3 hodinách prohodil.Cukr nedávám.Udírnu musíte prohřát, jinak bude maso rosit a bude černější.Když rosí, můžete ho otřít.Před uzením prohřát maso ve vodě,... celý příspěvek >
Úhyn ryb v jezírku, 21.2.2017
Pěkný den, jaké máte po zimě ztráty v jezírku? Já zatím střevličky a nějaký línek.Ale ještě je dost ledu, tak uvidíme co bude pod ledem.Kapři jsou nějací světlí, ale mám vyžší pH, tak to teď ředím, uvidíme jestli se nevybarví.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika