Příspěvky uživatele - 225.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění 2 kůry, 15.1.2015
No já z toho nechci dělat fetiš a vím, čím škrábat, prostě čímkoliv, ale vápno teda na kmenech vypadá pěkně blbě, nepřirozeně, mnohem hezčí je světlá kůra platanů, javorů apod. Vím, že se prodává nějaká souprava proti přezimujícím... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 13.12.2014
Podle mě kvas jen z durancií právě z důvodu které píšete není ideální, dával bych tak 1/3, max.50%, takhle jsem dnes vypálil 14,7l 51ky z 95l kvasu samozrejmě za použití kvasinek bez cukru.
Co po česneku, 12.7.2014
mám celkem bezúdržbový ovocný sad a ze zeleniny si vybírám jen čeho sním kvanta (rajčata, česnek) a na to se zaměřuji (chalupa), teď řeším česnek na vyvýšeném záhoně, jeho mulčování či dovoz černozemě na vylepšení půdy, tu igelitku hrášku mi snad... celý příspěvek >
Co po česneku, 6.7.2014
Až kocem léta sázím kozlíček, špenát, prostě něco zelenýho na zimu, teď ve vrcholném létě ale určo ne a na okurky či cukety je tady na Vysočině pozdě. 
Co po česneku, 6.7.2014
zdravím, já asi zkusím svazenku vratičolistou, není prej tak náročná na vlhkost jako třeba pohanka a prej hezky kvete a dobře desinfikuje, ale nemám zkušenost - má někdo lepší tip?Díky
Škůdce česneku, 4.7.2014
Dobrý den, Lukan od Kozáka mi komplet lehl už někdy před 14dny(jih Vysočiny),vyndáno včera-nebylo za co vytáhnout natož uvázat, ale je solidní.Roman
Slivovice - kvas, 4.2.2014
Jj, to rozmixování bude sicher, ať mě ty enzymy nerozpustí plast.sud:-)Osobně rozmačkávám švestky pěkně ručně, já se za svoji slivku totiž nebojím krvácet, kdo tohle můžete říct?Dost tím totiž zvednu teplotu pri aplikaci zákvasu:-)Ultras
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika