Příspěvky uživatele - 97.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie - prosba o rady, 20.3.2008
Helenka, až pôjdete v lete okolo, tak to tam vyfoťte a potom nám to tu, pre nás ľaliových (kvetinových)maniakov ukážete
lilie královská, 20.3.2008
pestujem ich pri ostatných, teda slnečné miesto a priepustnú pôdu, narastú mi aj do výšky70-90cm
kdo zná nové druhy trvalek, 20.3.2008
Verunka, aj ja súhlasím s hostom169.30,najlepšie sa kupuje na výstavách je tam pekný výber a aj vedia poradiť, a aj to Poľsko je dobré, aj ja tam nakupujem a som spokojná, každý rok tam nájdem niečo nové z časopisov takmer neobjednávam, nemám dobré... celý příspěvek >
kniphofie - strihat listy?, 20.3.2008
ak ich nieje moc oschlích, tak to stačí, no niektorý rok oschne skoro všetko, tak to radšej strihám
trvalky ze semen, 20.3.2008
ja ich sadím aj do volnej pôdy, ale neskoršie, až ked je zem teplejšia, no nalpepšie do pareniska
kniphofie - strihat listy?, 17.3.2008 Obsahuje fotku
aj ja to tak robím a vždy vykvitne, tak nemusíte mať strach
Lilie - prosba o rady, 17.3.2008
Helenka, krásne ľalie, aby sa neprehrievali cibule, tak používam mulčovaciu kôru hrubšiu vrstvu.
Truhlíky ve stínu, 14.3.2008
No myslím si že asi nie pretože muškáty a aj petúnie maju slniečko radi, ale begonky alebo fuchsie, tým sa darí v polotieni a tieni.
Lilie - hnojení, 14.3.2008 Obsahuje fotku
ja pestujem ľalie už pár rokov a každý rok doplňam, mám osvedčené hnojivo kristalon, už som prvý krát v sézone hnojila, práve teraz kristalon start, potom ešte na konci mesiaca a aj v apríli2x  koncom mája a začiatkom júna zase kristalonom plod... celý příspěvek >
krokusy, 8.3.2008 Obsahuje fotku
tak tieto som sadila v jeseni skusím foto
Macešky, 8.3.2008
Mne sa osvedčili aj primule.
Trvalka do stínu, 8.3.2008
S hostami súhlasim aj ja a keď sa k nim pridá astibla nič sa nepokazí.
Přímé slunce, 8.3.2008
Tak takéto podmienky priam miluje abutilon - podslnečník.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika