Příspěvky uživatele - 75.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy jabloní, 2.2.2015
Vše jsem popsal výše, odrůdu nemám, sháním (zatím marně) rouby, na p. Bočka jsem se už obrátil, tvrdí že takovou odrůdu nezná, skutečně ji mají v nabídce v jedné školce v Rakouzsku pod názvem plankenapfel (děkuji za upozornění) ale je to pro mě... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 14.12.2014
Ano, podle dnešních požadavků, i z té vaší fotky je patrné že nejsou stejné, i v rámci jednoho stromu byly různě velké a různě vybarvené ale ten mošt... o tom si většina moderních odrůd může nechat jen zdát, bohužel pan Boček se vyjádřil že takovou... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 8.12.2014
Děkuji za kontakt, zkusím to. A proč ji sháním? Rostla kdysi na naší zahradě, strom měl nevysokou rozložitou korunu, pravidelně rodil, nepotřeboval téměř žádnou údržbu, plody sice nebyly nijak krásné ale vydržely až do jara, měly vynikající chuť a... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 2.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, už delší dobu marně hledám starou odrůdu jabloně Schmidtbergerova reneta. Stačily by rouby. Pokud máte o této odrůdě informace dejte prosím vědět, děkuji, H.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika