Příspěvky uživatele - 210.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana mladých jabloní nátěrem proti okusu zajíců, 20.11.2014
Zdravím mám takový selský rozum. Jak mi myslivec dokáže, který den se zajíc do mého stromku zakous. Já si myslím, že škodu jednoduše neoddiskutuje a pochybuji, že by se vymlouval na neznámého chovatele, kterému prý utekli králíci. Děkuji... celý příspěvek >
Pink Lady, 20.11.2014
Zdravím Máte úplnou pravdu. Já jsem to tak jenom provokativně nadhodil. Ono u výsledků rozhodují geny, které v potomkovy převládnou. Také o jeho vlastnostech rozhodují i geny prarodičů. Vrtá mi hlavou jak by vypadal výsledek křížení třeba... celý příspěvek >
Ochrana mladých jabloní nátěrem proti okusu zajíců, 20.11.2014
Zdravím Váš problém znám. Jelikož jsem také dělal v lese a zajíci mi v průběhu celé zimy frézovali stromky(jejich hlad vysoký pletivový plot 180 cm a zahrnutý spodek nezastavý). Osobně jsem je viděl jak plot normálně přeručkovali po ocích... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika