Příspěvky uživatele - 98.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba třešní a mráz, 20.4.2017
No az prijdou tak zkontrolujte, jak moc jsou narasene a kdyztak je radsi nechejte docasne v kvetinaci a kdyz bude -8 tak sup s nima do garaze. Mne prisly v breznu prostokorenne broskve z jihu Evropy a uz mely kvety, i presto prezily.
Tmavé skvrny na větvičkách, 28.3.2017
Sucha skvrnitost +1
TreeGuard, 19.1.2017
Alternativa pro ekologicky zamerene fajnsmekry - Kokosový zakrývací kruh Cocodisk
Elegant Lady, 7.4.2016
Neni zac, jeste jsem zapomnel zminit, ze pri osobnim nakupu jsou ceny o 10-20% nizsi, nez online. Pracuji tam sami Cesi, takze domluva je taky ok (i kdyz neumite nemecky/anglicky)
Honeycrisp, 18.2.2016
Je to jablko z Minnesoty, tak nevidim duvod, proc by tu nemelo jit. A jak tu nekdo psal, je to odruda starsiho data, ale v Evrope se z toho udelala klubova odruda a je chranena az do roku 2031. Pro Evropsky trh se prodava pod jmenem... celý příspěvek >
Odrůdy Pinkcot®, 18.2.2016
Pinkcot je cizosprasna a nektarinkou/broskvoni to bohuzel nepujde
Broskvoň O´Henry, 16.9.2015
Dneska jsem nahodou narazil na tabulku dozravani v jihozapadnim Michiganu. Leta tam budou +- stejna jako u nas a zlimy urcite drsnejsi. Zaujalo me, ze tam maji O Henry + jeste par dalsich odrud, ktere dozravaji pozdejc, takze jsem presvedceny, ze... celý příspěvek >
Dozravani broskvoni v nasich koncinach, 23.4.2015
Rad bych se zeptal na nazor zdejsich odborniku ohledne dozravani rannych odrud nejen broskvoni, ale vseho ovoce. Mam moznost vyzkouset broskvon Yuso, ktera dozrava ve Spanelsku 11. cervna. Rekneme, ze u nas by mela dozravat podle tabulek o tri tydny... celý příspěvek >
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 22.3.2015
Samozrejme. Ja bych to sem nepsal, ale na zahranicnich strankach ji vylozene doporucuji do mrzovych kotlin a chvali odolnost proti mrazu (kvete pozdeji). Plody ma mensi, pouziva se dost na suseni a merunkam pestovanym v nizinach se urcite chutove... celý příspěvek >
Hrušeň Uta, 12.3.2015
Zkusenosti asi moc nebudou. Ted ji nabizi prodejstromku. Jinak kdo chce ochutnat tak ji maji v Tescu, kde se prodava ve vanickach po ctyrech za nekrestanske penize od nejmenovane ekofarmy.
Santa Rosa, 28.11.2014
Rad bych ozivil toto tema (misto zakladani noveho). Santa Rosa se od r. 2007 hodne rozsirila do ceskych zahradek. Otazka pro ty, co ji maji... jakou ma barvu duzina? Podle obrazku z americkych stranek je duzina zlutava, viz. zde a zde. kdezto... celý příspěvek >
Merunka Goldstrike, Robada, nebo Farbaly, 27.11.2014
Dekuju za informace, i kdyz ne zrovna povzbudive. Zrejme budu mit moznost vyzkouset Farlis (zraje stejne jako Farclo a Fardao) a z rannych Primando (zraje par dni pred Aurorou), tak uvidime. Jsem v jedne z tech "superteplych" oblasti, jak pisete, o... celý příspěvek >
Pink Lady, 12.11.2014
Nemusi, ale Polaci delaji vsechno proto, aby meli takovou povest. Vzdyt ty jejich obchody is allegrem jsou tezka dzungle, hazou k odrudam nahodne obrazky z netu a popisky si vycucavaji z prstu. Objednaval jsem 3 stromky z Ogrodsfery a byly priserne... celý příspěvek >
Pink Lady, 12.11.2014
Tak Fuji pestuji sadycz.com v Nosislavi ve velkem takze o nejakem nedozrani v nasich koncinach nemuze byt rec. Kilo stoji snad 15Kc, zadnych premiovych 50 jak v Tescu (i kdyz tam jsou velke Kiku, ale i tak to neni ospravedlnitelne). Jo a s tim... celý příspěvek >
Pink Lady, 3.11.2014
Souhlas, urcite neni nic spatneho na tom zkouset nove veci. Kanzi je moc dobre jablko tak jsem si na jaro taky 2 do te me pidizahradky poridil (kdyz je Jazz u nas k nesehnani). Drzim palce a tesim se na reporty z pestovani PL.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika