Příspěvky uživatele - 210.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek z lidlu, 17.2.2019
ad "chut" cesky cesnek. Mam stejny problem. Kdyz koupim, "cesky cesnek" chut je chemicka, jakoby chlor. Zda semi, ze je to nejaka cina vypestovana v cesku a tim padem se muze honosit "cesky cesnek".
Wolf Garten expert 92.180H, 20.7.2016
Zdravím Vás pane Koláčku, že výrobce tohoto i předešlého typu traktoru se dopouští různého šlendrijánu, je mi známo. Pochybuji však, že by na Vašem traktoru byla namontována převodovka s delší pravou poloosou. Pokud jste přeměřoval geometrii přední a... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 10.11.2014
Je nutný pro Talisman opylovač a jaký?
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 24.10.2014
Zdravím Vás p. Alois Předem Vám děkuji za pochvalu. Já pěstuji ovocné stromky hlavně u domu a je to taková průměrná zahrada asi tak 500m2. Mám ji jako sbírkovou zkušebnu. Pěstuji zde ovoce na všech tvarech. V části zahrady, která sousedí s... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 23.10.2014
Zdravím p. Lído S Vaším názorem nemohu až tak souhlasit.To že jste uvedla špatnou dosažitelnost do koruny už svědčí to, že se jedná o neudržované stromy. U vysokokmenú není žádný problém provést snížení koruny a mít kosterní větve v... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 23.10.2014
Zdravím Vás p. Miloši Vnuknul jste mi zajímavou otázku. Vy znáte odrudy, které jsou jako pravokořeněnné slabé v růstu? Rád je vyzkouším. Vím akorád o Wagenerovým, že prý tak slabě roste a silně plodí, že se dožívá krátkého věku a jedině bujná... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 23.10.2014
Zdravím To, že jste objevil naštěpování až pod korunkou nemusí být nutně celá podnož. Většinou tak školkaři přeroubovávají neprodané stromky jinnou odrůdou. Podívete se jestli je nějaká změna nebo něco jako koleno u kořenů.Jestli jo ta to kolínko... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika